Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van szinte az össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte az össze lányon tetoválás? Nincsenek már olyan lányok akiknek ne volna?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon visszataszító, és kiábrándító az összes tetoválás kinézete, egyszerűen zavar.

Már hosszú ideje alig látok olyan lányt akin ne lenne.. mitől lett ez ekkora divat?

Hol vagytok tetoválás nélküli lányok?:D



2019. jún. 16. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha nincs televarrva. Hanem egy bizonyos ponton van, az még lehet ízléses, aki agyon van, az olyan mint a drogos kva...
2019. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én férfi vagyok de rengeteg olyan csajt ismerek akin egy darab tetkó sincs, de ismerek olyat is akin csak 1 van és egy csodaszép színes orhideát ábrázol nagyon szép és a csaj is akin van
2019. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nincs és nem is lesz! :D
2019. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

valaki divatból

valakinek jelent valamit

lényegébe ez egy önkifejező eszköz, ha ő így érzi magát egésznek akkor nekem ugyis jó

most nyugodtan lehurroghatnánk a köldök pc-t meg a többit

fülbevaló mert azis lehet zavaró valalkinek

nem értem miért kell ennyire diszkriminálni a tetovált embereket

2019. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igy van, nincs egyetlen lány sem akin ne lenne tetkó. Nagyon okos vagy.
2019. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
át tényleg alig van.. de nem hiszem, hogy te se vetted volna észre
2019. jún. 16. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szerencsére jó pár lányt ismerek akin nincs ellenben én is azt vettem észre hogy nagyon el van terjedve mostanában és ennek én sem örülök. 1 1 kisebb tetkó engem sem zavar de mikor már a fél karját vagy mégtöbbet beborítja, nem tud érdekelni mit ábrázol, egyszerűen taszít sajnos.
2019. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még mindig bőven 50% feletti, akinek nincs tetoválása. Szóval nyugi, vannak még!
2019. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmön nincs pl egy sem :D.
2019. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!