Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetoválás, ami még szexibbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás, ami még szexibbé tesz egy nőt?

Figyelt kérdés
Van olyan tetoválás, ami szerintetek még szexibbé, vadítóbbá tud tenni egy alapjáraton is jó nőt? Ami kiemeli a nőiességét és még inkább beindít? Milyen, hol?

2019. jún. 11. 23:27
 1/7 anonim válasza:
43%
Minden tetoválás undorító
2019. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Igen van. Ami nekem van :)


L

2019. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
kizáró ok csakúgy mint a dohányzás
2019. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
egy sárkány a hátán
2019. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Mindenféle tetkó visszataszító. Egy nő akkor szép ha ápolt, szolid sminket visel. A szépség belülről jön.
2019. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hedonist ***** válasza:
Van igen, de ez alkattól ésbszemélyiségtől függ. Egy szende csajon furán mutat, nem is való neki, de egy vadóc csajon sokat tud dobni. Nekem az intim testrészek körüli tetkó jön be leginkább.
2019. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, persze nem mindegy, milyen a lány( személyiség, külső stb...). Ha illik hozzá, egy tetoválás, az nagyon sokat dob rajta. :)
2019. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!