Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány éves pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány éves pasikkal szexeltek szívesen?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok ti?
2019. jún. 15. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb annál jobb!
2019. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít...

21L

2019. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30-as pasikkal.


44/L

2019. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Hanem a méret...:D meg az érettség, értelmi szint:D
2019. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18 vagyok és tényleg nem a kor számít, de egy 23-25 éves pasi valószínűleg rendelkezik annyi tapasztalattal, hogy tudjon mit kezdeni egy lánnyal az ágyban.


Illetve kipróbálnám egy 35 körüli férfival is, aki tanítgat, meg élvezi, hogy nem vagyok annyira tapasztalt.

2019. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xKakashix ***** válasza:

nem a kor számít sem lány sem pasi esetében, hanem az értelmi szint és a kölcsönös vonzalom..

én mindig is jobban vonzottam az érettebb nőket, mivel én magam is érettebb voltam a koromhoz képest, ennek ellenére eddig csak egy olyan nővel voltam aki 10 évvel volt nálam idősebb

24/F

2019. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a szexet nézem, akkor fiatalabbal.Kb 35 körüli vagy valamivel fiatalabb.Vagy huszon évei vége felé..

Max 45-ig.

Én 40-es éveim elején vagyok.

Volt jóval idősebb és fiatalabb barátom is.Aki a leg fiatalabb volt (alig 18 volt, mikor én 24 éves, elvált nő) vele volt legjobb mind közül. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy fiatalabb is lehet tökéletes, ha nagyon odaadó.És nekem külsőre jobban bejönnek és kevésbé unottak, racionálisak, kiégettek lelkileg.

2019. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#5

En szivesen tanitalak :D

2019. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!