Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az hogy mostanában nagyon ritkán merevedik meg 22 éves létemre?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán van hogy napközben magától feláll, de akkor sem kő kemény, inkább csak félig. Régebben nagyon sokszor merevedett meg kőkeményre, és alig vártam hogy kiverhessem. De mostanában nincs ilyen, és amikor önkielégítek akkor sem mindig lesz kökemény,csak elélvezés előtt.

Amikor lánnyal voltam akkor vetkőzésnél rendesen merev volt, de szex közben éreztem hogy puhul. Én nem nagyon élvezte a lány. Nem tudom hogy mi van velem:(

Pedig egészségesen élek, nem vagyok elhízva, nem idegeskedek. Viszont szomorú vagyok amiatt hogy még sosem volt normális párkapcsolatom.

Volt herevisszerem amit megműtöttek, spermavizsgálat eredménye jó lett.

Mi lehet a bajom?


2019. jún. 14. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez első ilyen puhulós élményed tudatalatt beékelődött és most már félsz, hogy újra megtörténik.

Nem szokott fájni a derekad? Nincsenek gerinc problémáid? A lumbális szakaszon egy csigolya elcsúszás okozhat problémákat a szerveknél.

De ne görcsölj és ne akarj szuper lenni, mert ellened dolgozik.

2019. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyen problémám szerencsére.
2019. jún. 14. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinőttél a tinikorból. Amíg általában feláll akkor, amikor kell, addig normális.
2019. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keringési probléma is állhat a háttérben, érdemes lenne csináltatnod egy teljes körű kivizsgálást.
2019. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy az egyben így van nálam is, 23 évesen (már több mint egy éve). Igazából dugni tudok, ha izgatom, akkor merev szokott lenni. De a spontán merevedések, sőt, lassan még a reggeli merevedések is elmaradnak, olyan is volt, hogy egy csajjal aludtam, ujjaztam, és arra sem állt fel. Szerintem egy idő után ez így alakul ki bennünk, nem áll fel mindenre.
2019. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincs spontán merevedésed (azaz konkrét inger nélkül), az normális: ez a tini korszakban szokott lenni, felnőttként ez nem tipikus.


Az, hogy máskor is előfordult, hogy lelohadtál, még az is lehet normális, például akkor éppen fáradt voltál, lelki okok stb.


Ha rendszeresen előfordul, akkor kellene csináltatni egy teljes kivizsgálást: menj el a háziorvosodhoz és mondd el a panaszaidat (nem ciki, ez is csak testi funkció). -- Még egy dolog, ami felmerül, bár írod, hogy egészségesen élsz: ugye nem dohányzol? -- Ha a vizsgálatból az jön ki, hogy nincs testi oka, akkor érdemes lenne elmenned pszichológushoz, esetleg szexuálterapeutához, mert akkor lehet valami lelki gond is: azt írtad, hogy nem volt normális párkapcsolatod. Lehet, hogy ennek a megoldása teljesen megszüntetné a testi tüneteidet is.

2019. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy prosztatát nèzetni nem ártana. Lehet krónikus gyulladás aminek tünete nincsen sajnos.

No meg ortopèdia gerinc vizsgálat.

Nekem ott találtak Porckorong sèrvet ami hasonlòt okozott.

2019. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!