Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér pasival milyen a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér pasival milyen a szex? Meg lehet oldani egyáltalán?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen kövér? Ha nagy a hasa, akkor bizonyos pózok nem mennek, mert nem fér hozzád, pl misszionárius vagy kutya.

Megoldható, csak akarni kell, de ilyenkor az álló képeséggel is komoly gondok vannak.

Ha nem vagy túl "éhes" és nem vagy nagyon kiváncsi már technikákra, pózokra, akkor el lehet lenni.

2019. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a kövér? Kinek mit jelent? Én 185cm és 110 kiló vagyok. Vagyis nem sovány! Sőt! Sokaknak már kövér kategória. Mégsincs semmi gondom a szexszel. Nyilván vannak pózok, amik nem mennek olyan egyszerűen, mintha nem lenne hasam. De meg lehet oldani így is.

Ugyanakkor van egy vevőm. Kb. 240 kiló a pasi. Na nála már én is elgondolkodtam, hogy vajon tudna-e szexelni ha lenne nője vagy nem? Nekem már az is fejtörést okozott, hogy amikor a dolgát végzi, hogy sikerül neki? Mert olyan gömb az egész fickó, hogy a kezével nem éri el magát sem elöl, sem hátul. Na az már tényleg kivitelezhetetlen kategóriának tűnik nekem.

47Ffi

2019. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha a pénztárca vastag akkor jó a szex
2019. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
2-es, a 185/110 az szuper testalkat, abszolut nem kövér kategória.
2019. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! De a 110 kiló nem tiszta izom! Úgyhogy van has azért... Bár azt mondják, hogy árnyékban nől az uborka.. 😂😂😂
2019. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom talán nem kövér, de elég pocakos. 190 magas és kb 100 kiló, viszont a szex fergeteges vele. Egyik pózzal sincs gondunk, viszont rendesen meg szokott izzadni, ami nekem kicsit zavaró.
2019. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem az exem 115kg volt, én 52kg. Nekunk a lovaglo póz volt a legpraktikusabb, de a misszionárius is ment. Kutyapózban hamarabb kifáradt. 21N
2019. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!