Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó ötlet fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet fizetős lányhoz menni szexelni?

Figyelt kérdés
A romantika nem hiányzik, de a szex igen.
2019. jún. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezen örlődöm. Vasárnap délelőtt volt a legrosszabb, mert másnaposan mindig kanosabb vagyok, és akkor 100%-ra vettem, hogy most már el fogok menni, mert egy ilyen keresőn láttam pár jó nőt. Aztán ahogy abbamaradt a másnap, megszűntek ezek a vágyak is. Persze maradtam kanos, főleg ma, de már nem annyira élénk, mint másnaposan szokott lenni.

Amikor nem tudtam elveszteni a szüzességem, azt mondtam, el fogok menni prostihoz, ha nem jön össze nő, de akkor se mentem el. Nem tudom, mi lett volna, ha elmegyek, vagy ha most elmennék, hogy volt egy 2-3 éves szexuális életem. Ha nagyon sok pénzem lenne, elmennék, most is megtehetném, beleférne mondjuk 3x, de pont nem erre akarom elkölteni. És attól is félek, hogy mi lesz, ha nem áll fel rendesen, vagy gyorsan elsülök, és még ha meg is lesz az orgazmus, túl ciki lesz, hogy mondjuk másodjára nem áll fel, tehát mindent végiggondoltam, és most megint ott vagyok, hogy nem.

Nagyon nehéz kérdés ez, hogy jó ötlet-e. Ha végignézek azon, hogy 10 év alatt se mentem el, akkor azt mondom, nem jó ötlet. Bár volt sok év, mikor eszembe se jutott, valamiért az elmúlt időszakban jött rám. Ja, talán a maszturbálással függ össze, most épp nem maszturbálok, ezért máshogy kellene, mondjuk egy fizetős által. De valószínű nem fogok menni. Az is zavaró nekem, hogy kötelező nála lezuhanyozni.


28F

2019. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem maszturbálsz?Akkor mit csinálsz helyette?
2019. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello, én voltam :D ha budapesti vagy a rossz leányzók rol XI. Kerületiek közül Alíz nevezetű leányt ajánlom
2019. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!