Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osztálytalálkozókon ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytalálkozókon ti is tapasztaltátok ezt? Többi lent

Figyelt kérdés

Nemrég volt a 15 éves érettségi találkozónk, és hát ledöbbentem.

Az osztály 1-2 legjobb nőjéből, az akkori szexbombákból széthízott fejű, igénytelen, 2-3 gyerekes családanyák lettek, a nagydumás macsó gyerekekből szintén elhízott, lepukkant külsejű apukák.

Míg a szürke, visszahúzódó kisegerekből, mind a fiúk, mind a lányok közül bombanők, és férfi szemmel is elég jól kinéző pasik lettek.

Wtf??


2019. jún. 12. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy osztályba járhattál. Apáméknál minden maradt a régiben. Aki menő volt, menő is maradt, aki meg lúzer volt 18 évesen, az 48-ban is az maradt (legalábbis ezt mesélte a szürke középmezőnybe tartozó fater)
2019. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

😂😂😂😂

Semmi meglepő nincs ezen, a legtöbb nő szülés után folyós halmazállapotú lesz! És 1-2 évre rá is lusta hogy változtasson rajta, nem csoda hogy a férjeik, ha jól tartják magukat, hozzájuk se akarnak nyúlni.


Viszont vannak olyanok nők akik meghíznak szülés után, de tesznek azért hogy jól nézzenek ki, nem hagyják el magukat!

2019. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ledöbbentem, de tényleg ez van:DD
2019. jún. 12. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus jelenség. Kiégés a neve.

Meg az élet fair. Karma, bitch. :D

2019. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én is tapasztaltam ilyet, de nálunk csak 5 éves osztálytalálkozó volt


szerintem a korábbi bombanők örülnek hogy van kapcsolatuk és már annyira nem törődnek magukkal, tisztelet a kivételnek mert nálunk is van olyan :D

míg a visszahúzódnál az is lehet, hogy küzdöttek az álmaikért és miután sikerült elérniük elkezdtek magukkal is foglalkozni én ez utóbbi csoporthoz tartozom

2019. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt én is tapasztaltam a legutóbbi találkán, de pont a 2 már gyerekező anyuka nagyon kívánatos formában tartja magát, meg még van egy-két magára nagyon is adó leányzó, viszont sokan nagyon elengedték magukat, köztük sok fiú is, akik közül páran még arra sem vették a fáradtságot, hogy, hogy az arcszőrzetüket rendbe tegyék...ami viszont az igazán kiábrándító, hogy néhányan annak ellenére sem vettek vissza az arcukból, hogy baromira még semmit nem értek el - se komolyabb kapcsolat, se lakás, se autó, se rendes munka -, de ők akarják megmondani, hogy mi a siker :D
2019. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem gondoltad végig az okokat. Akinek később jött a szociális kapcsolatok erősödése, feltehetően több ideje volt magára. Aki meg korán lekölykedzett, az elhanyagoltam magát a családja javára. Nem biztos, hogy az első kategóriába tartozók a boldogabbak :)
2019. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért szokott lenni,mert ezek 20-on évesen elkelnek.

Családot alapítanak,aztán rájönnek,hogy a külső és a nagy duma nem sokat ér önmagában.

Aztán belefásulnak a párkapcsolatba,vagy elválnak.


Nekem is sok ilyen osztálytársam van.


Akik pedig a "lúzerek" voltak,nem gyerekeztek le,van idejük magukra.

Persze nem kőbe vésett szabály,de én is így látom.



Sok nagymenő osztálytársam elhízott,én meg jól nézek ki,pedig a gimiben szürke egérnek tartottak.


31/f

2019. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!