Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki szûznek lenni 20 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szûznek lenni 20 évesen?

Figyelt kérdés

Lett volna lehetôségem rá, de így alakult. Attól tartok, hogy ha arra kerül mans sor akkor kinevet a pasi


Lány vagyok



2019. jún. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Van, akit zavar és van, aki örül neki. Valakinek meg mindegy. Megfelelő személyt kell kifogni.
2019. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, telefonról írok *hogyha * majd
2019. jún. 11. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Lányoknál nem, fiúknál igen.
2019. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Egyik nemnél sem ciki. Az lenne a legjobb, ha a nászéjszakán veszítenéd el. Én sajnos már elvesztettem, de örülnék annak is, ha mégse.


28F

2019. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi megnyugtató válaszokat! :)
2019. jún. 11. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én ha megtudnám hogy a párom szüzike, szépen megölelném, és adnék neki egy csókot. ^^
2019. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Figyusz, én 23 voltam amikor elvesztettem. Őszintén szólva picit megbántam, mert arra vártam, hogy majd a naaaagy Ő-vel. Persze akkor úgy gondoltam, hogy ennél jobb nem lehet. Azóta eltelt néhány év és beláttam, hogy kissé túlgondoltam a dolgot. Egyetemen volt egy barátnőm, 19 éves voltam és azért dobott mert nem feküdtem le vele 2 hónap után :D Vicces... ugyanez volt utána 20 évesen. Kicsit megbántam de nem ezeket hanem amikor pl. buliztunk vagy suliba jártam lett volna lehetőségem de eléggé zárkózott voltam.


Azóta próbálom "pótolni" a dolgokat persze nem lehet viszont eléggé ínyenc lettem :) Párszor voltam olyan mások által bombanőnek tartott csajjal, aki(k)ről azt gondoltam soha nem kaphatom meg. Aztán rájöttem, hogy nem is kell :D Persze kíváncsi voltam és még jócskán az is vagyok de más az érdeklődési köröm.


Nagyjából fél-1 évig tartott az újdonság ereje, azóta szinte olyan a szex mint az evés. Szinte rutinszerűen megy viszont mindig vágyik az ember másra, kíváncsi, mindig ki akarok próbálni valami újat :)


Szóval azt javaslom neked, ha kíváncsi vagy és érdekel a téma, teljesen nyugodtan keress valakit, akivel megélheted. Nem nagy dolog ez, kissé túl van misztifikálva viszont annál jobb a testnek és a léleknek ;) Az sem gond, ha nem akarsz elköteleződni. Én az egyenes beszéd híve vagyok, de szerintem sokan mások is értékelik, ha tudják mire számítsanak. Ha elmondod a fiúnak, hogy csak tapasztalatot szeretnél gyűjteni valószínűleg nem foga leharapni a fejed. Feltéve persze ha nem egy idi00tával kezdesz, de őket már távolról megismered ;)


Ha gátlásos vagy vagy zárkózott: hidd el, hogy nincs értelme. Ha valakivel fel akarod fedezni a szexualitás örömeit, nem az fogja érdekelni, hogy pl. az egyik melled kicsit kisebb (vagy bármi más). Ha valaki szeret, akkor meg főleg nem fogja érdekelni. Ha egy öncélú p5csöt fogsz ki, aki a nem létező "tökéletes" nőt hajszolja, aki egy egyszerű skalpvadász, neki pedig azért ne akarj megfelelni mert egyszerűen nem is lehet. Noha minden nő illetve mindenki a maga nemében tökéletes. Ha egyformák lennénk tök uncsi lenne az élet nem? :)


Röviden: nem, nem ciki.

Viszont ha kíváncsi vagy, ne várj sokat mert később megbánhatod.


29F

2019. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki az. Talán sietsz valahova vele? vagy valamivel ugy erzed hogy rosszabb az életed tole? Nem. Majd elveszted ha eljon az ido. Eld nyugodtan es vidáman az életed. Foleg onfeledt, és majd ha ott lesz az ido, elveszted. Nem szabad csak ragorcsolni es kesz.
2019. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!