Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a probléma? Amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Amikor fel akarom húzni az óvszert, lelankadok. Miért?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Szűz. A barátnőmmel már 2szer is megpróbáltuk a dolgot, de amikor oda jutunk, hogy felhúznám az óvszert, megszűnik a merevedésem. Mintha kikapcsolnának, vagy nem tudom. Orálisan már szeretkeztünk amúgy. Az is nehezen indult mondjuk, de megvolt.

Egyébként picit önbizalomhiánnyal küzdök már jó rég óta, lehet az játszik közre.

Kérlek segítsetek!!!! Nagyon kétségbe vagyok esve!



2019. jún. 11. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Húzza fel a barátnőd!
2019. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem is a felhúzástól lankad, hanem a sok szöszögéstől, hogy eltűnik a hangulat meg a ritmus, amíg előveszed, kibontod meg megnézed, melyik feléről kell felhúzni. Azzal sokat tudsz spórolni, ha már az elején rögtön kibontod, és úgy teszed le kartávolságra, hogy akár vakon egy mozdulattal fel tudd húzni.
2019. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ne izgulj!
2019. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos óvszerfüggő is, nekem is volt ilyen. Lehet, hogy azt a doboz óvszert ki kellene dobnod, és valami másikat venni, ami mondjuk nedvesebb. Nekem ez volt, a túl szárazba belelankadtam.


Ha minden kötél szakad, próbáljátok óvszer nélkül.

2019. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha komoly a kapcsolat akkor írassatok fel gyógyszert. Megéri!


Van már ilyen 3 hónapos injekció is.

2019. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert tulszresszeled. Megfelelesi kenyszered van hogy jol kell teljesitened, meg nem szabad hibazni, meg ilyen baromsagok. Be kellene lazulnotok, nem kicsit, nagyon. Sajnos nulla rutinnal ez tudom szinte lehetetlen, de hidd el nem kell tokeletesnek lennie semminek.
2019. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A stressz miatt van. Velem is ez volt de mikor a csajom a szajaval rakta fel a gumit minden ilyen megszunt.
2019. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátomnak a túl szűk óvszert ől lankad le mindig. Ha jó a méret áll.
2019. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
#5: gyógyszer meg injekció? Megéri? Persze, neked biztosan. Ha a csaj felajánlja vagy belemegy akkor oké. Amúgy meg kotont kell húzni ennyi. F..asz ki van veletek amikor a kotontol rinyaltok
2019. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!