Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési probléma vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési probléma vagy csak magasabb az ingerküszöböm az átlagnál?

Figyelt kérdés

Szóval mindigis úgy éreztem, hogy kicsit nehezebben áll fel mint másoknak. Ettől függetlenül elég sok lánnyal volt dolgom, de miután kézbevették a dolgot általában vette is a célzást és tette a dolgát egy két eseten kívül, de csak egy vetköztetéstől, csókolózástól még nem szokott felállni. A történetbe belejátszik, hogy nem vagyok még túl egy számomra hosszú kb 3éves kapcsolaton, érzelmileg valamennnyire még kötődök az exemhez. Akivel azóta voltam együtt hasonló képp petting és amikor rá esett volna a sor nekem még nem állt fel, amit rossz néven vett. Maszturbálni kb szerintem átlagos mennyiségben szoktam napi egyszer. Nem tudom eldönteni ennek az egésznek az okát... alacsony a libidó szintem, vagy az exem miatt lelki oka van, vagy csak túl sokat önkielégítek, vagy csak természetesen magasabb az ingerküszöböm ilyen téren?

23/F



2019. jún. 8. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Tarts 3 nap szünetet a maszturbálásnál akkor már csurig leszel és akkor már szinte mindegy csak puncija legyen és állni fog az óriáskígyó.
2019. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maszti szünet!

Bírd ki minél tovább és utána rendbe jössz!

2019. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!