Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vallásos lányokat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos lányokat, hogy lehetne rávenni mocskos dolgokra? Gondolok olyanokra aki hîvô.

Figyelt kérdés
Vagy ők keresztet tartanak az ágy felett is?
2019. jún. 11. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk összeházasodsz velük, de ahhoz többet is fel kell mutatnod, hogy kiérdemeld.
2019. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaj nem! Ott a szex csak szaporodás céljából történik, a testnek és a léleknek örömet szerezni bűn, mondj 10 miatyánkot jányom és 3 üdvözlégyet.
2019. jún. 11. 15:35
 3/17 A kérdező kommentje:
A szex ennél többről szól hogy csak szaporodunk!!
2019. jún. 11. 15:37
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor miért kell egy vallásos lány??? Keress valakit, aki nem az, aztán dugjatok mint a nyulak.
2019. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hogy a gátlásait feloldjam! Jó látni amikor egy ilyen lány bűnbe esik. Neki is új az egész dolog!
2019. jún. 11. 15:48
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Én vallásos vagyok, de ennek ellenére iszonyat perverz. Volt egyéjszakás kalandom, szeretek szexelni.

Attól hogy ezeket szeretem, nem hiszem hogy kevésbé lennék vallásos.

Nem tartom be a 10 parancsolat minden egyes pontját. Pl:ne paráználkodj.. Naah hát ez nekem rögtön kiesik

2019. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon el vagy tévelyedve. A vallásos nem csak katolikus lehet. Nézz utána előbb a dolgoknak, utána kérdezgess.

A szex őnáluk sem csak szaporodásra van, csak meg kell hozzá házasodni. Csak gondolom, az számodra nagyon fárasztó dolog, nem élvezetes.


Akkor tedd fel még egyszer a kérdésed, de úgy, hogy katolikus lányokra gondolsz. Képzeld, a reformátusok nem tartanak keresztet sehol, és van köztük, akiket nem lehet mocskos dolgokra rávenni.

2019. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezekkel unalmas a szex, akinek semmilyen mocskos gondolata nincs!
2019. jún. 11. 16:28
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Általában a vallásos, álszent embereknek van a legmocskosabb fantáziája.
2019. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ebben is van valami, mert az elfolytott dolgok.

És tényleg álszentek.

De vannak kimondottan szentfazekak, akiknek még egy bimbó petting is halálos bűn, egyébként az első kategória se éli meg a vágyait! Inkább böjtöl meg sóvárog.

2019. jún. 11. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!