Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmet hüvelyi orgazmushoz juttatni? 23F

Figyelt kérdés

Nyalással és ujjazással 10 perc alatt sikerül, de vaginálisan még nem jött össze, és nagyon szeretnénk elérni.

A méreteimmel úgy gondolom nincs probléma (17/4,2cm), és az előző 2 barátjával sem sikerült még elérnie.



2019. jún. 11. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 39 evésen sem volt meg soha. Vannak akinek nem megy. Nekem sem. Állítólag genetika. Fene se tudja..
2019. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ujjazás az nem hüvelyi? o_O

32/f

2019. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: Az ujjazással egy időben nyalnom is kell a csiklóját, hogy el tudjon menni.
2019. jún. 11. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok és még sohasem volt, "csak" csiklón keresztül. A nők nagyobbik százalékának nincs. Ez viszont nem baj, ne legyen bennetek görcsös törekvés, mert az csak csalódáshoz vezet. Próbálkozzatok, kísérletezzetek, de ne okozzon törést, ha mégsem jön össze. Sajnos vagy nem sajnos, de mi nők így működünk, persze kivételek mindig vannak... :)
2019. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyalnod kell a csiklojat, akkor az nem huvelyi. Max a csiklobol arra fele is kisugarzik az erzet.
2019. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bubu9313 válasza:

Szerintem örülhettek annak is, hogy így eltudjátok érni ág orgazmust.

Vannak nők akiknek így sem megy.

Sok féle orgazmus létezik. :) Hogyha beírod a Google-a hogy orgazmus fajtái ott meg tudod a választ. Ott találsz leírást arról is, hogy hogyan juttathatod esetleg a csúcsra. :)

2019. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!