Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fogjatok vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogjatok vissza magatokat ha tudjatok hogy masok is hallhatnak titeket szex kozben?

Figyelt kérdés

Pl szulok, vagy lakotars stb.


Mennyire zavar titeket vagy eltudjatok engedni magatokat?


Tudom en hogy nem kell visitani szex kozben, kivedhetetlen hogy ne legyen hang vagy az agy ne recsegjen neha.


2019. jún. 9. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szülők ha hallhatják akkor nagyon, lakótárs nem zavarna (ha lenne), szomszédokat se zavarja, ahogy hallani szoktam... én szerintem el tudnám engedni magam
2019. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó
2019. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rokon akkor néma szex van. Ha nem rokon, akkor nagyon izgat ha hall vagy lát!
2019. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudom h mások is hallhatnak, és azok a szülök vagy a rokonok akkor eléggé visszafogom magam, de ha pl egy hotelszobában vagyunk, ott nem érdekel h ki hallja meg és ki nem.


L

2019. jún. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogom vissza magam.
2019. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!