Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy végignéztétek ahogy egy fiú masztizik? Izgató, visszataszító vagy semleges ez nektek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt már.

Számomra izgató volt.

2019. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt és számomra is izgató volt. Nyilván azért, mert a párom volt.
2019. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Undorító volt
2019. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt sok ilyen alkalom, de az exem megvadult érte. Ő volt az első, aki előtt megtettem, mert annyira könyörgött, hogy megnézhesse.
2019. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Webkamerán vagy videón semleges, élőben izgatna.
2019. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nagyon izgatott mert a párom volt és utána egymásnak estünk.
2019. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az "egy fiú" nem mindegy milyen fiú.

Ha egy idegen az utcán elrohanok, ha videór küld és nem tetszik akkor semmleges, ha nagyon ronda a pasi, akkor undorító, ha jó a pasi vagy épp a párom az akkor izgat.

2019. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lányok chat?
2019. dec. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan helyzet, hogy egy pasi így lett volna előttem és hagytam volna maszturbálni
2020. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Volt már, de nem néztem végig.

barátnőm bátja volt és résnyire nyitva felejtette az ajtót, egy ideig neztem de annyira benedvesetem tőle, hogy még magamhoz is nyultam. Beosontam hozzá és finoman odanyultam és rámarkoltam... mondanom sem kell nagyon megijesztettem és rögtön elvörösödött, de mikor letérdeltem és a számba vettem utánna már nem volt vele semmi problémája :D Végül jól sült el a dolog és hatalmasat élvezett rám :D

23/L

2020. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!