Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarják sokan megmagyará...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják sokan megmagyarázni, hogy nem ciki, ha egy 30 éves férfi még sohasem szexelt?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem is ciki, de azért elég kellemetlen és biztosan tele van mindenféle gátlásokkal. Arról nem is beszélve, hogy akkor akar szexuális kultúrát tanulni, amikor másnak már családja van. Szexuálisan 17 éves.
2019. jún. 5. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez egy önvédelmi mechanizmus a diszkomfort érzést a legtöbben kerülik ahogy fájdalmatse okoz magának a legtöbb ember szándékosan se fizikálisan se mentálisan ha nem muszáj.De vannak emberek akik ezt az energiát magasabb szintre emelik pl művészek nem mindenki egyforma... De még ha valaki nem is szűz de családra nem mindenki vágyik szerintem főleg aki introvertált.Ennyi erővel mindenkinek lesz egy sérűltnoldala valakinek érzelmileg vagy pénzügyileg vagy kinek mi vagy S akkor aza része a ciki a személyiségnek nem biztos h érdemes ezen gondolkodni mert ez kicsit előítéletes dolog csak mert nem értünk meg valakit ..
2019. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Most ezzel mi a gondod? Ettől több vagy kevesebb fizetést kap, "ha egy 30 éves férfi még sohasem szexelt"? Mitől rosszabb/jobb ez az adott egyénnek, vagy egy idegennek? Abszurd ez az egész...
2019. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Én 20 évesen vesztettem el, már azt is cikinek éreztem.
2019. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mit kell ezen magyarázni? Ez csak akkor ciki, ha valaki cikinek érzi! Hogy mások mit gondolnak, azzal meg nem kell foglalkozni, sőt erről nem is feltétlenül kell tudnia másoknak.
2019. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én 19 voltam mikor elvesztettem,

Voltam azóta több lánnyal,de még most is gátlást érzek lányokkal szemben,

Főleg hogy " tudom e azt nyújtani, amire vágyik "

Vagy hogy jó érzés e neki, vagy egyszerűen azt szűri le, hogy izgul, az első nem volt jó, biztos ilyen béna mindég, aztán nehéz :/

Ilyenek az emberek, ilyen az elme :)

24f

2019. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én már 39 vagyok, családra sosem vágytam, mindig is nagyon gátlásos voltam meg visszahúzódó. Nem tudom, hogy kellően el tudnék-e lazulni ehhez. Ha valakivel már jól ismernénk egymást, akkor talán igen. Csak sajnos ilyen nő nincsen, aki engem ismer és vonzódik is hozzám annyira, hogy szexet is akarna.
2019. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy olyasmivel foglalkoztok amivel nem kell. Kinek mi köze hozzá, hogy hány évesen szexeltetek először? Ha magad felé gáznal érzed, akkor gáz. De senkinek nem kell az orrára kötni. Max. azt mondod, hogy rég voltál már nővel azt kész. De nem attól leszel férfi, hogy 18 évesen minden hétvégén 2 részeg csajt meghúzol a buliban.
2019. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló korú vagyok, és szűz, csak nő. soha nem éreztem cikinek. az a ciki aki azt hiszi hogy joga van bármiért is elítélni egy másik embert, vagy hogy annyira a szex körül forog az élet hogy ez számít. :)
2019. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

20 nappal a 24. születésnapom előtt vesztettem el, de utólag megbántam, és maradtam volna szűz. Persze, baj, hogy másnak már gyereke van 30 évesen, ez érdekes érv, és aki 25 évesen már 10 alakkal volt, ott meg az a gáz, hogy miért nincs neki egy gyereke sem? Kb. ez a logikád, de ezt nem vállalod be, tehát kettős mércét tolsz.

Inkább veszítse el 35 évesen, és legyen első kúrásból terhes a nője, mint hogy valaki 25 évesen már 10-zel legyen, és senkitől semmi, még egy rohadt nemi betegség sem.


28F

2019. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
9: mi volt a kellemetlen benne, amit megbántál?
2019. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!