Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a kérdésekre egyértelműen azok a lányok, akiknek kövér párjuk van?

Figyelt kérdés
Soha nem mondják meg, hogyan lehet vonzó számukra egy kövér férfi. Tényleg vonzódnak e hozzá szexuálisan is.
2019. jún. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Te miről beszélsz? Nézz körül az utcán kövér pasit te nem látsz igényes nővel együtt! A nőknek nem jönnek be a kövér pasik téma lezárva, jöhet a következő kérdés
2019. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Exem kövér volt, de hozzá egy helyes arc társult szép szemekkel. Így az ellensúlyozta a testi hiányosságait, vagyis a többletét.

Vonzódtam hozzá. Nem is a kinézete miatt szakítottunk, hanem a személyisége okozott áthidalhatatlan problémákat. Például amikor már több időt együtt töltöttünk, kiderült, hogy igénytelen és tiszteletlen. Amikor randizgattunk, mindig szépen felöltözve, finom illatúan érkezett, de amikor már napokig együtt voltunk, nos, akkor egy igazi taplóvá vált velem szemben, és a fürdővizet is kerülte. :( Nem volt ráírva, na. Online ismerkedtünk meg.

2019. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Tisztelt kövérek! A piros gombbal nem a kilókat lehet leadni hanem a válaszokat lehet lepontozni.
2019. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan a párom nem nagyon kövér, de van rajta felesleg. Szexuálisan vonzónak találom, gyönyörű szeme és nagyon helyes arca van, viszont a vonzalmamat nem a külsejével vívta ki hanem azzal hogy odaadóbb és szenvedélyesebb mint eddig bárki akivel találkoztam.

Tehát csak a külső alapján nem lenne kifejezetten vonzó, de a belső megszépít.

2019. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

A párom nem kövér, de hasa az van valamennyi (nem az a lógós). Nekem kifejezetten tetszik így, és most nem a "belső megszépít" dologra gondolok, hanem a testéhez is vonzódom. Izmos karjai vannak, kerek feneke, és az a has kimondottan jól áll neki.


Egy kövér férfihoz, akin sok plusz van, és "szétfolyik", nem tudnék szexuálisan vonzódni - persze, ez csak én vagyok, sokan máshogy gondolják! -, viszont attól, mert pár kiló felcsúszott, esetleg egy kis pocak van, még lehet valaki szexi.

2019. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak kinezeten mulik minden hanem szereteten szerelmen is. En mondjuk leszbikus vagyok :D es azért rajtam is van felesleg de barátnőmnek igy is tetszettem meg tetszem :D és ő am tipikus nőies nő, vékony, csinos, szép arcú. 22/L
2019. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem most épp nincs párom de exem 130kg voltés nem az izmos fajta hanem micimackos,nagy pocakkal.

És igen vonzo volt és tetszett sexualisan is jó volt vele.

2019. jún. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!