Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdő lányként nehéz kielégíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő lányként nehéz kielégíteni egy tapasztalt pasit?

Figyelt kérdés
19éves vagyok elég kezdő a szex terén. Nehéz kevés tapasztalattal kielégíteni egy 26éves tapasztalt srácot?
2019. jún. 4. 10:23
 1/8 kisördög1 ***** válasza:
56%
Csak hagyd hogy írányítson és menni fog. Ha jó partner akkor igazi élmény lesz. Mennyi idős vagy?
2019. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

19 éves lányként egy 26 éves pasit nagyon könnyű kielégítened, kár ezen parázni. Próbálj ellazulni, a többi jön magától és lányként még abban is szerencséd van, hogy nem neked kell irányítani.


Ahhoz, hogy 19 éves kezdő lányként bármilyen korú felnőtt férfit ne tudj kielégíteni, valami olyan mértékű életképtelenség lenne szükséges, ami ha jellemző lenne rád, akkor most nem tudtad volna kiírni ezt a kérdést sem. Szóval nyugi.:)

2019. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Majd a padi mutatja az irányt.


L

2019. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*pasi
2019. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nehogy azt hidd a 26 évével olyan borzaszróan hatalmas tapasztalat van a háta mögött. Menni fog ne parázz, de ha ennyire biztosra akarsz menni, majd én megtanítalak, velem gyakorolhatsz 😉
2019. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Csak legyen hideg a sör.
2019. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad az "eléggé kezdő"?


Ha a srác tapasztalt, akkor nem lesz vele gond, te csak élvezd! :)


Védekezni ne felejtsetek el! (Lehet, dedósnak hangzik, de nézd csak meg az oldal kérdéseit...)

2019. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18 évesen volt egy 28 éves párom. Nem lett szép vége a sztorinak, de megmondta, hogy nagyon sok nője és szexe volt, de én maradandót alkottam. Pedig azt se tudtam mit hogyan csináljak, nem sok tapasztalatom volt előtte.

Ez azon is múlik, hogy kinek milyen a stílusa. Volt, akinek csak "okés" voltam, volt aki azt mondta nagyon jó. Ez rajtuk is múlik meg hogy tanítanak-e téged arra, amik nekik a legjobb, vagy csak úgy elvárják a semmiből.

2019. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!