Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell minden lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden lánynak tapasztalt fiú?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem vagyok nagydumás, vicces így nem is vagyok sikeres a lányoknál. Emiatt tapasztalatlan vagyok... ördögi kör...


Még a szolid lányok is tapasztalt fiút akarnak. De akkor az ilyen fiúknak mint amilyen én is vagyok, nekünk ki fog jutni?

Tényleg ez a legfontosabb dolog párválasztáskor?

Nem inkább a belső tulajdonságokkal kéne foglalkozni jobban?


2019. jún. 3. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez olyan dolog amivel ne foglalkozz. A szex nem annyira nagy dolog mint amennyire fel van "kapva" manapság.

Saját vélemény, de inkább legyél 30 éves korodig szűz, és megtaláld közben azt akivel érdemes leélni az életed, mint azt, hogy 30 évesen a fél városon végigmenni, de semmi valós értéket nem kapni.

Igen, ez két végletesebb dolog, nem csak ez van, de nem kell sietni. Nagyon sokan túl későn jönnek rá mik a fontos dolgok, értékek, ne ess ilyen hibába, próbálkozz olyanoknál akik hasonlót akarnak, és ha később is, de hosszú távon jobb lesz az életed mint a sok "tapasztalt" fiúnak.

2019. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem feltétlen minden lány.

Én a barátomat úgy ismertem meg, hogy 21 éves volt és még sosem volt barátnője. Én pedig túl voltam egy 3,5 éves kapcsolaton.

Nem volt belőle semennyi probléma, hogy nem volt előttem senkije. Én még örültem is, hogy nem volt ezer csajjal.

2019. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tudósok szerint a nők arra vannak kódolva, hogy a sikeresebb hím egyedeket preferálják. Nem csak azért, hogy a jobb gének öröklődését segítsék, de azért is, hogy a lehető legtöbb erőforrásra szert tegyenek. Ez szerintem a legtöbb lánynál így van, mert a többségük nem rövid távon gondolkodik: a promiszkuitás is emiatt alacsonyabb a női nem esetén! Szóval ha a párkapcsolati/szexuális piacon igényeid vannak, akkor a keresletért kínálatot is adnod kell. :) Csúnyán hangzik, de így logikus, legalább is nekem.

Alternatív válaszom, hogy ennyire nincsenek még a szolid lányok sem tisztában az ő nemi érték-indexükkel. Persze ez idővel változik, ahogy az önismeret is, szóval korhoz kötött kérdés!

2019. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne általánosíts csak mert van egy kis tapasztalatodmáris ráhúzod kb vagy 3,5 milliárd emberre azt? Ez olyan mintha bemegyek egy 10 fős osztályba ahol midnenki fehér és megállapítom hogy cska fehér emberek vannak a földön....
2019. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira releváns, hogy mondjuk itt mit írnak, vagy egy társkeresőn. Az 1. randin valószínűleg úgysem ez lesz a téma. Utána, ha már belejöttök a dologba, esetleg elmondhatod neki a dolog előtt, de hű de nagy feneket kerítve neki...
2019. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

A hármas tok jól összefoglalta.

Az a férfi aki tapasztalt, az ki lett másik no által választva, vagyis értékesebb annál aki nem lett kiválasztva. Minél többször lett a nők által kiválasztva annál inkább kialakul nála az a fajta magabiztosság, hogy értékes a nők szemében. Ez is ördögi kor.


Szerintem a fent leírt dolgok nem annyira tudatosak.

Viszont a nők szexualitasa az egy tanulási folyamat. Nem olyan, hogy all a répád ha kell hanem. Ahhoz, hogy egy no élvezni tudja a szexet sok esetben évek kellenek, mire felfedezi a saját vágyait, pontjait a testen ami izgalomba hozza. Ha meg arra is kellene figyelni, hogy te hogyan benazol, azzal neki teljesen el van rontva az élmény. (S ez akkoris igaz, ha racafolsz erre, s első alkalommal is baromi ügyes vagy)


Én kb közepesnek mondom magam az agyban. Kb 10 partnerem volt, s mindegyik teljesen, teljesen más volt. Pedig biológiailag mind egészséges no volt.

2019. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Indoneziaban nem erdekli egyik csajt sem, hogy tapasztalt vagy-e.
2019. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez most komoly kérdés???Basszus..........
2019. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!