Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lingam masszázs annyi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lingam masszázs annyi, hogy valami keleti masszázs-ködösítés leple alatt kiverik a pasinak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
előtte végigmasszirozzák a testét, és teljesen felizgatják, de igen, ha szűkszavúak akarunk lenni, akkor burkoltan az, hogy kiverik a pasiknak.
2019. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a yoni masszázs, meg ugyanez, csak nőknek. izgatják a csiklóját meg ujjazzák őket.
2019. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez pontosan így van ahogy írtad. Egy masszázs köntösbe bujtatott prostitúció.

Ugyanezt megcsinálja neked egy prosti és meg is dughatod, + leszop.

2019. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Eredetileg nem ez, de a prostik ráhúzták ezt a nevet.
2019. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es: el tudnád magyarázni az eredeti jelentést?
2019. jún. 3. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom de én eddig mindig elégedettebb voltam egy másfél órás lingam masszázs után mint egy sima prostinál töltött óra után. a prosti általában unott és azon gondolkozok h ma már a hanyadik vagyok vajon. a lingam masszázs meg tényleg egy masszázs, el van nyújtva órákig és a végén hatalmasat élvezel. teljesen ki tudok kapcsolni közben. és nem gondolkozok rajta h megint csak egy kuncsaft vagyok, hiszen a normál masszázson se ezen gondolkozok. szerintem tök más h vannak nők akik pénzért hagyják magukat megdugni meg vannak akik ténylegesen megmasszíroznak tehát csinálnak is valamit.
2019. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!