Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elutazott a párom és most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazott a párom és most nagyon hiányzik a szex mit csináljak már? Normális hogy ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés

1 hónapja utazott el és 2 hét múlva jön haza

Mikor dolgozok akkor is csak a szexre gondolok meg úgy állandóan mit lehet ezzel csinalni

24 éves vagyok


2019. jún. 2. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlanék g pont vibrit plusz magic wand. Élveztesd el magad különben egyszer lehet megcsalod
2019. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni
2019. jún. 2. 23:56
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
kislányom ez tök normális. ezt úgy hívják szerelem. <3
2019. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
maszturbálj
2019. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szegénykém! Át kell élnie 3 hétig azt, amit nekem már 26. éve egyfolytában. Hogy bírod? Egyben vagy még?


Egy ki----ott napot se bírnál ki fiúként, amikor nem házhoz jön a szex...

2019. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Van két kezed használd
2019. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tekints rá kihívásként sokkal jobb lesz utána a szex.
2019. jún. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne veled, ha katonának vinnék 1 évre?
2019. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki privátot küldött nekem, annak üzenem, hogy nem én hisztizek, hanem a kérdés kiírója. Nem fogom tudni komolyan venni ezt a rinyálást, amikor nekem fiatal férfiként éveket kell kibírnom, ő meg szaros hat hetet nem bír elviselni. Hogy oda ne szarjak. Nektek nőknek az a szerencsétek, hogy minden házhoz jön, elég füttyenteni. Ha férfiként kéne élnetek, és meg kéne tapasztalni ezredjére is azt, hogy milyen, amikor NEM kellesz valakinek meg NINCS szex hosszú hónapokig, akkor csak sírnátok, mint egy pólyás baba, hogy ezt ugyan mégis hogy képzeli a másik nem. Hát így, tündérbogaram. Szar, mi?
2019. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer 9 hónapig nem volt szex..

Előzetes igen.

Túléltem mindkettőt :)

36F

2019. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!