Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti egy huzamban hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy huzamban hány menetet bírtok?

Figyelt kérdés
+ Mennyi idő telik el két menet közt?

2019. jún. 1. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

négyet

28F

2019. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem a bíráson, hanem a kedven múlik. Szerintem sok férfi tud sok menetet, akár még szünet nélkül is, csak éppen nincs hozzá "gusztusa", nincs meg a kell inger és indíttatás.

Nekem a barátnőm gyakran próbálkozik még utána, mert tapasztalatból tudja, hogy mehet tovább a dolog olykor, de azt sosem érti meg, hogy attól még, hogy lent látszólag készen áll a dolog, nekem nincs már ingerenciám. Bár az is igaz, hogy egyre többször egyáltalán nincs, főleg hogy sokat dolgozom. Ő azt hiszi, hogy azért mert áll, akkor már szexelni is akarok.

Kamasz koromtól kezdve a napom tisztességes hányadában áll, nincs is nagyon összefüggésben azzal se, hogy hányszor mentem el aznap. Beleértve az önkielégítést és a szexet is, de ez nem azt jelenti, hogy a napom tisztességes hányadában a szexre gondolok. Lehet esetleg tudat alatt felötlik, de a tudatos részt tekintve a fejemben javarészt nem szexuális töltetű dolgok járnak.

Továbbá őszintén megvallva, még hogy ha egy kis kedvem lenne is talán, de lusta vagyok hozzá olykor. Strapás és néha úgy vagyok vele, hogy inkább majd később ha lesz kis időm, akkor könnyítek magamon gyorsan. Persze ebben közrejátszik, hogy bár sosem volt egy nádszál, de most még jobban meghízott a a barátnőm és így még inkább megterhelő. Mivel ő egyáltalán nem mozog szex közben, így pl. ha változatosságot akarnék, akkor azért meg kell dolgoznom. Pl. azért állva a karomban már nem éppen tudok sokáig "dolgozni" úgy, hogy van vagy 80-85kg. Persze most jönnek majd a nőt nem látott májerek, akik majd megmondják, hogy ők mekkora férfiak és nappallá tennék az éjszakát is, mert főállásban napi 20 órát döngetnének, de szerintem még megmozdítani se bírnának 85kg-t.

2019. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Én egyet bírok és örülök ha elélvezek így egy menet alatt a csaj 3-4 megy el!
2019. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
en kettot, nagyon max harmat. a masodikat meg elvezem, a harmadik mar inkabb a lany kedveert szokott lenni. szerencsere nekem nem kell sok, h ujra kemeny legyek, szinte azonnal mehet ujra. viszonylag sokaig is birom, szoval a teljesitmennyel nalam nincs gond. :)
2019. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bummer ***** válasza:
0%

Átlagban 3-4, de nem mindig van orgazmus.

Viszont nem volt ritka hogy 8-9 órát is hancúroztunk minden tartós partnerrel. (persze pár perc szünetekkel, bújósdival, stb.)

2019. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 jonwick ***** válasza:
63%
Egyet. Tudom genetikai selejt vagyok, nem születtem baszógépnek.
2019. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nőtől függ, van akivel az 1 is bőven elég, mással meg 3-4
2019. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

2: Hát, én az ilyen 50 kiló körüli krumpliszsák csajokat se nagyon tudom mozgatni, a 80 kiló az tényleg húzós lehet.

Nem tudod esetleg több szexszel motiválni, hogy lefogyjon?

2019. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F mi egyet szoktunk, normális fél és 1h közti időintervallum, ezalatt a párom olyan átlag 2 szer megy el. Aztán ha nagyon van kedvünk, akkor én azonnal tudok produkálni még 1 menetnyit, de az nekünk már nem jó, mert ő is én is kikészülünk úgy, hogy akkor 3-4 napig nem nyúlunk egymáshoz. Ezért inkább a sima 2 naponta lévő helyzet az optimális így 9 év után már csak. Kapcsolat legelején még volt, napi 8, de akkor már úgy bedurrantunk, hogy csak a szemünk kívánta, mert ha egymáshoz értünk sikítottunk:D
2019. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Eltekintve egy-egy új kapcsolat első heteitől, amikor ugyebár kefélünk, mint az üregi nyúl, napi egy az igényem.
2019. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!