Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szegeny vagyok ezert, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeny vagyok ezert, vagy barmelyik ferfi benne lett volna?

Figyelt kérdés
Befizettem egy gyonyoru,apolt prostihoz kulfoldon, es annyira beindultunk egymasra, hogy nem vedekeztunk, és volt minden. Gumi nelkul csinaltam vele, de ez nem volt eleg, meg fenekbe is batrakta kozben maganak. Annyira be voltam indulva,hogy nem birtam ellenallni. Ezen kivul meg csok, oral is volt.

2019. máj. 30. 13:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hogy a tobbi ferfinak vajon csak a szaja jar akik leneznek ezert vagy ok is benne lettek volna ha ennyire be lett volna indulva rajuk egy gyonyoru no hogy folyik belole a nedv es gumi nelkul bele ul a farkukba.
2019. máj. 30. 14:15
 12/21 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem nézlek le, mert mire fel. De a prostikat messzire elkerülöm, nemhogy gumi nélkül dugnám őket.

A te döntésed volt, ennyi. De azért egy egészségügyi szűrésre elmennék a helyedben.

2019. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%

A többieknek van annyi eszük hogy prostit csak bottal piszkálják meg, esetleg gumival.

A pénzedre volt beindulva.

Most irány a nemi beteg gondozó, és meséld el ott is a történetet.

2019. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Voltam sima prostikkal én is gumi nélkül. Nem lett semmi baj.

Aztán egy ismerős lánnyal voltam együtt, tőle meg elkaptam valamit de szerencsére kikezelték. Nem jelent semmit, hogy prosti vagy sem. Mástól is ugyanúgy benyelhetsz valamit ha nincs szerencséd.

2019. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Voltam mar nagyon sok lannyal, szuzekkel is, de ennyire apolt novel, meg nem volt dolgom. Még a feneke is joillatu volt. 😂
2019. máj. 30. 15:22
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha jó illatú volt akkor semmi gond.

Elmebeteg.

2019. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Oda figyelt magara, arra gondolok.
2019. máj. 30. 15:57
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól, mert éppen fürdött, még bármi nemi baja lehet.
2019. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hagyjad utolsó, vagy trollkodik, vagy sötét. Élből nem mennék prostihoz, és ápolt nővel lehet találkozni akkor is, ha nem fizetsz érte. Cserébe nem kell aggódnod, hogy elkapsz vmit.


Érdekes lenne ha pénzért vettél volna magadnak betegséget.

2019. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Húszesztendős legény vackán

álmodik a nyomor..."

2019. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!