Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem szeretkezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán volt problémánk ilyen téren (legalábbis én úgy gondoltam), de lassan 2 hónapja alig akar hozzám érni.

Próbáltam már beszélni erről, a kedvében járni, új dolgokat javasolni-kipróbálni, de mindig elutasít. Mosrmár nem erőltetetem.

Velem lenne a gond? Megunt, megcsal(t)? Nem tudom mit tehetnék. :(


24/L



2019. máj. 29. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress mást. Vele már úgy látszik, nem lesz semmi; hiába keresed őt, elutasít. Egyébként van rá nagy esély , hogy megcsalt, és most marja a bűntudat; vagy pedig nem a bűntudat marja, hanem márcsak arra a másik csajra gerjed; rád már pedig egyáltalán nem.
2019. máj. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De a szerelem fölemelhetné, de lehet az is tényleg amit írnak, hogy a depressziótól fakultak ki az érzései, és ha azt helyre tudná tenni magában.


Vagy pl felfedezett valami pattanást a péniszén, vagy pl nemtom, mondjuk bozontosra hagyta, mert tényleg depis, te meg mondjuk nem úgy szereted, és akkor ezért. Szal lehet már nem ad anynira magára, és már szégyelli magát előtted is? De amúgy szal tényleg depitől is, meg megcsalástól is szégyellheti magát.

De egyébként pl ha én mondjuk depis lennék neadjisten, akkor a párom kedvéért, meg a saját kedvemért is megpróbálnék ilyen testi kontaktust; lehet elszállna a depije, és még nemcsak magával, a párjával is jót tenne közben. Szóval valszeg már semmilyen szinten nem szeret, nem kötődik hozzád; én nagyon hajlok afelé. Meg pl te hiába próbálod vele megbeszélni , nem sikerül, ő nem nyitott rá; nem nyitott rád; nem érdekled, le se kakál, nem mondja el neked, hogy mik az érzései, akkor valsózinüleg kihültek, nincsenek is; szóval ja. Szal te már próbálkoztál megtetted a magad részét; ő meg nem mondott irányodba semmit; szóval szerintem hagyjad őt. Ti már max egymás mellett éltek, nem vagyoktok egy pár, egy párkapcsolat része. Mert ha pl te igényelnéd a szexet valakivel; ő meg nem, vagy legaálbbis veled nem; akkor szerintmem hagyjad őt, nem lehet ezt erőltetni, keress olyat, aki szintén igényli a szexet, és veled. Mert őbelőle ha eddig nem sikerült semmit kihuzni, akkor remémnytelen.

2019. máj. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*Mára már nem egyeznek az igényeitek, vagy tisztáltalannak érzi magát, mert lefeküdt mással, és te ezután nem ezt érdemled; nem akarna téged is "tisztáltalanná " tenni, hogy más után "megy beléd" ---ha pl megcsalt és tényleg ez a helyzet; de szerintem most gyűl/dúl a feszültség mindkettőtökben. Szakítsatok, és mindketten megkönnyebbültök; ő meg már tét nélkül elmondhatja, ha akarja. Az is lehet, hogy már szakítani szeretne, csak nem mer, és rád vár picit azt akarja, mintha te mondd ki. Meg ő pl lehet, hogy társfüggő, és félne egyedül. Lehet, hogyy esetlegesen a másik csaj is kidobta; vagypedig megmondta a másik csaj, hogy "ja, neki barátnője van, neki ott vagy te; akkor köztük legyen vége, többet ne feküdjenek le egymással; ő nem akar csak szerető, csak második lenni" Szal hogy a csajnak ez a véleménye a helyzethez pl; és akkor lehet, hogy a pasi meg pedig haragszik rád, amiért elüldöződött mellőle a másik csajszi, a szeretője. Énszerintem eléggé sanszos , hogy van neki. /volt valaki mása. Lehet, hogy a csaj tudott rólad,élt a felkinálkozo lehetőséggel, és lefeküdt a barátoddal; de még az is lehet, hogy nem tudott rólad.
2019. máj. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Többször próbáltam szóba hozni, de mindig terelve lett a téma.

2 hetente kozmetikus, gyanta, kezelések stb., rendszeres fürdés-testápoló-parfüm pipa. :)))

Mindig próbáltam nyitott lenni mindenre, amit szeretett volna.

Nem, nem szedtem fel + kilókat.

De ha esetleg babát várnék és rám szaladna 5-10 esetleg 15 kg +, akkor nem tekinte rám többet nőként... ? Nem tudom.


Én szeretem őt és kész vagyok változtatni/helyrehozni, amit kell (ha tudnám mi az), de ha elutasít.. akkor egyedül kevés leszek hozzá.

Még egyszer köszönöm a normális válaszokat!

2019. máj. 30. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!