Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mire véljem ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mire véljem ezt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lány vagyok 19 éves. A barátommal közel egy éve vagyunk együtt, szeretem, bár az ágyban nem egy nagy varázsló, de elvagyunk. Tegnap délután szexeltünk, misszionárius póz, és bár sosem szoktam csinálni, egyszer csak nagyon úgy éreztem, hogy jól esne ha simogatnám a csiklómat. Meg is tettem, mire a barátom totál leblokkolt, aztán emelt hangon rákezdte, hogy úgy látja, hogy ő már kevés nekem, meg már nem tud kielégíteni, leribizlizett, meg hogy biztos van valaki akire közben gondoltam, blablabla, felkapkodta a ruháit és elrohant. Tegnap isés ma is próbáltam hívni, de nem veszi fel. Még most sem tértem magamhoz, hogy mi volt ez???
2019. máj. 29. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Tisztában van vele, hogy "az ágyban nem egy nagy varázsló" és megsértődött, mert azt hitte, hogy a csiklód izgatása azért történt, mert nem élvezed a szexet. És könnyebb megsértődni, mint tükörbe nézni.


Nyugi,a normális pasikat nem zavarja, ha a csiklódat izgatod szex közben. Sokakat még izgatja is a látvány.

2019. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami rossz helyen van a fejében, beszélj vele. Normális esetben megkérdezi, hogy ne csinálja esetleg közben ő neked... Ez nagyon gáz, beszélj vele, de ha nyomja a hülyeséget, hagyd ott. Tudom nehéz, de ez nem normális viselkedés
2019. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. XD
2019. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen béna. Majd kinövi. Ha nem akkor míg így járt.
2019. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy igazi unintelligens barom.
2019. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ordas nagy kamu ez a kérdés!

Amúgy is miért pont lányoknak szól?

2019. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bummer ***** válasza:

Csak az amatőr srácok akadnak ki.

Mindegy hogy jó vagy e vagy se vannak nők akik igénylik aktus közben is a csikló izgatást vagy néha vagy mindig.

Akinél látom hogy igényli én is szoktam csinálni, lovaglónál még adja is magát a lehetőség kényelmesen.

35F

2019. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!