Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, a kis mellű lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a kis mellű lányokat vagy jobban mondva a kis melleket is megnézitek a strandon?

Figyelt kérdés

Nemsokára strandszezon, lehet menni fürdeni.

Kicsi mellekkel nem túlságosan van dekoltázsom, szóval nem valószínű, hogy nagyon megnéznének a fiúk.


Ti a kis melleket is szemügyre veszitek, vagy csak azt ami nagyon szembetűnő?


2019. máj. 28. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor a lányok nem megfelelő bikinit választanak, ezért a kis mellen semmi látványos nincs hogy úgy mondjam, mindent takar a melltartó sokszor. Rajtuk nincs mit nézni a mellen, viszont ettől még lehet nagyon izgató a teste. A nagy, feszülő, domboruló cicik nyilván látványosabbak, főleg mikor ugrál a csaj a vízben, és látszik, hogy bármelyik pillanatban kieshet a melle a melltartóból, akkora. Ettől függetlenül a pici ciciket is szeretjük.
2019. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Igen! De én nem csak nézni szeretem!
2019. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem egyes testrészeket nézek meg egy nőn, hanem az egész alakját, az összképet.

Kis mellel is lehet valaki bombázó alakú és nagy mellel is lehet trampli.

Ritka az, hogy nagy mell (nem szilikonos) nem társul elhízott alkathoz.

2019. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem a kismellűeket
2019. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem meg a nők mellét a strandon. Minek, van párom, azét bármikor láthatom, ráadásul nekem nem is takargatja.
2019. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég posztó, ha valaki csak egy dologra koncentrál :D
2019. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én sokkal inkább "popsi függő" vagyok, azt nézem meg jobban egy Lányon! Cici inkább legyen kicsi de formás, mintsem nagy de lógó, esetleg parizer.. Persze volt már nagy mellű Lánnyal dolgom, akinek kifejezetten szép, formás mellei voltak (ezért meg is dugtam a ciciket is, kíváncsiságból), de fiatal volt a lány, feszes testtel..

Strandon annyiban más a helyzet, hogy ott a nagy de nem feltétlenül szép mellek is tudnak nagyon kívánatosan mutatkozni, hiszen a bikini mindent megold! Ugyan ez igaz lehet a kisebb mellekre is, egy jó bikini azért azokon is tud "növelni".

2019. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!