Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is ciki ez ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki ez ennyi idősen?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. De eddig még sosem volt barátnőm, nem is randiztam, nem csókolóztam, és nem is láttam élőben egy meztelen lányt sem :(

Hiába keresek nem találok senkit. Most gondolom azt hiszitek hogy egy igénytelen, elhízott alacsony, önbizalom hiányos fiú vagyok, de nem, pont az ellenkezője. Nem jön össze egy kapcsolat sem. Élőben meg neten sem sikerül semmi.

Már szerintem nagyon égő ez hogy nem tudom milyen hozzá érni egy mezetelen lányhoz :/


2019. máj. 28. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálsz

Olyan nincs hogy legalább 1 ne jöjjön össze...


Mennyire tudsz gördülékenyen társalogni lányokkal, nőkkel?

2019. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy egy? Barátnő vagy csak egy alkalmi szex?
2019. máj. 28. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkalmi az nem nagy szám, lemész egy buliba és kedvedre válogathatsz a beszívott tinik közül. Nincs olyan buli, ahol ne lenne jópár kontrollvesztett kiscsaj, aki "bármire" hajlandó.
2019. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szocializáld magad a gördülékeny komonikácios készség magyon sokat számitt mert ha barátnőt akarsz az meg akar majd ismerni téged ha pedig nem tud mert pl nem tudsz normálisaan beszélni csak dadogaz az elriaztja.
2019. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

en sexelek veled ha akarod bevezetlek a gyönyörök kertjébe semmit nem kell csinálnod csak fekszel behunyt szemekkel

25f

2019. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elhízott emberek nem önbizalom hiányosak általában , ez inkább a kórosan magára figyelő és adó emberekre jellemző .
2019. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!