Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl tág nekem a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tág nekem a barátnőm, vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első. Már egy ideje együtt vagyunk. Rendszeresen szeretkezünk ami az első pár percben jó is de aztán annyira felizgul, hogy szinte semmit sem érzek. Nem panaszkodni akarok. Nem érzem se kicsinek se vékonynak a farkam, viszont tök szar, hogy sose tudom úgy élvezni mint ő aki többször is elszokott élvezni. Meg jól esik, hogy dicsér hogy végre valaki aki birja, de azt nem tudja, hogy az az oka, hogy kb semmit nem erez a farkam igy nem csoda, hogy nem megyek el hamar.

Mit lehet ilyenkor tenni, hogy egyszerre legyen jó mindkettőnknek?



2019. máj. 27. 07:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, tudod kommunikáció az első.

Amit ilyenkor tenni lehet, ha szex közben összeszorítja a hüvelyét a PC izmaival. Vagyis ellezdi edzeni a hüvely izmait és akkor mindkettőtöknek jó lesz, összeszorítjaés az neked élvezetes, a lánynak meg évek múlva is feszesebb lehet a hüvelye.

2019. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nedves, nem tág!
2019. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Csináljon Kegel intim tornát

Illetve szex -közben a hüvely izmaival szorítson rá

N

2019. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy punci sosem fog olyan erősen ingerelni, mint a markod. Nem lehet hogy csak megszoktad a maszturbációt, és ahhoz viszonyítod? Hallottam olyanról, aki el sem tudott élvezni lányban, csak ha kiverte kézzel.
2019. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
elnézést 4 es vagyok kifelyteném nekem vastag a farkam semmi szükség hüvelyszűkítésre bocs a paraszt megszólalásom de fel'"+%+'tátok az agyam
2019. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyha más pasija hamar elment vele (mivel írtad, hogy mondta neked, "végre valaki, aki bírja"), akkor lehet, hogy mégiscsak te vagy a vékonyka... ő meg lehet megjátsza az orgazmust, hogy legyen már vége és nem akar megbántani.
2019. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Semmi baja. Te vagy a búza hogy nem izgat a lucskos punci!
2019. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól értem, pont most működtök jól. Pont annyira szűk, hogy ha sokat dolgozol rajta, akkor el tudsz menni, a lány pedig többször is. Szerintem a legtöbb pár ilyen hosszantartó, a nő részéről multiorgazmusos szexre vágyik. Te meg kicsit mintha meg sem érdemelnéd, hogy ez nektek így összejött, csak úgy magától
2019. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen lányok igen.

Nekem is volt ilyen bnőm, hogy amikor már nagyon felizgoult, vag elélvezett, akkor tág lett igy én sem éreztem tovább azt hogy vinne felfelé engem.

Semmi gond ezzel, hiszen tovább nem élveztem el, igy ő többször is tudott.

Viszont a megoldás (amit az én bnőm tökéletesen abszolvált magától) :

Tegye ő a kezét a puncijára úgy hogy a két ujja V alakban szétnyitva szoritja a farkadat, garantálom, hogy megőrülsz tőle majd, annyira jó.

Ezt ajánlom az összes lánynak, próbálja ki.Atom érzés nekünk, pasiknak.

2019. máj. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mondd csak Frédi, tű, vagy ár,

mi pinámban ki-be jár?"

2019. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!