Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 év feletti szüzekkel mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti szüzekkel mi a gond?

Figyelt kérdés

Itt többször olvastam már hogy vannak 30 év feletti szüzek. Mi az oka hogy nem volt még senki akivel szexelhettek volna? Nekik van még esélyük barátnőre?

Általában mi a gond velük hogy itt tartanak?


2019. ápr. 18. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi.
2019. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom pasikhoz szól a kérdés, de én lányként nem teljesen értem: miért GOND? Mindenkinek más minősül gondnak és más az elfogadhatónak vagy jónak. Ne várd, hogy mindenki egyformán élje az életét, és ugyanúgy gondolkozzon, mint te. :)

Van, akinek alap, hogy szexeljen, van, aki inkább megvárja, amíg talál ideális partnert hozzá. Miért bánt ez téged?

2019. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nagyon nincs, maximum olyan, hogy valakinek a volt csaja akkora traumát okozott, hogy inkább fel is hagyott a csajozással, és a nők vagy szűznek vagy melegnek gondolják. Vagy éppen dackorszakát éli, és csak olyan dolgokat csinál, ami szembemegy a tömeggel.
2019. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az már lúzer kategória. :-(
2019. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs velük,több oka lehet annak hogy még szüzek pl. Nem volt lehetőségük az életbe lányokkal ismerkedni tanulás, egyetem ésatöbbi miatt, vagy az illető aszexuális. Az én barátom 27 éves és még mindig szűz hoppppá igen, még nem feküdtünk le :) És nem "lúzer" ahogy az előttem válaszoló írja, sikeres a munkájában és sok barátja van, 2 éves kapcsolata is volt már, csak az élet úgy hozta hogy nem feküdt még le senkivel. Ebbe semmi kivetnivaló nincs részemről
2019. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%

Egyszerűen selejtek. Lehet bármennyire sikeres meg stb, nincs meg bennük a fajfenttartási potenciál.

Ha valaki 15 év alatt nem tud rávenni, elbüvölni, lenyügözni , meggyózni, leitatni egyetlen nőneműt se bármelyik korosztályból hogy a szexuális kapcsolatot létesitsen vele akkor az az ember hibás. Ezt lehet össze vissza magyarázni, meg különböző hülyeségre ráfogni, de a szex az egyik legalapvetőbb dolog. És ha valaki azt nem tudja megoldani akkor annak a genetikai állománya nem alkalmas a továbbadásra vagyis a szexre....

2019. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt mindenki másképp látja. Van akinek a szex csupán örömszerzés és a saját maguk kielégítése a cél,de vannak emberek, akiknek lelki kötődésre van szükségük hogy szexuális kapcsolatot létesítsen valakivel. A barátom pontosan így volt vele, eddig nem talált alkalmas partnert akivel teljesen át tudja magát adni, el tudja magát engedni.
2019. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm lassan 30 és még szűz. Szép nő egyébként de neki csak és kizárólag a szőke herceg jó na az meg toszik megérkezni hozzá. Van ilyen, neki ez saját döntése és nem lúzerségből szűz még.
2019. ápr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem mindenki akar, tud olyan megközelítéssel közeledni egy nőhöz, hogy "Gyere Boci, csússzunk egyet!", és ez zavaró a nőnek... Ha meg a rámenősebb megközelítés megy, akkor abban meg minden feltétel nélkül benne vannak, csak az eredménnyel nem számolnak...
2019. ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek egyforma a szexuális étvágya, sőt, valakinek nincs is. Tudom, nehéz ezt olyannak felfogni, aki pl. minden nőre ráizgul. Amúgy nincs ezzel baj, nem ártanak vele senkinek. Ha annyira akarnának szexelni, 30 éves korukig mindenki megoldaná, vagy így, vagy úgy. Szóval ha valaki szexelni akarna, de nem tud, az persze kellemetlen, de ha nem is akar, az miért lenne probléma neki? Egyszerűen nem érdekli őket olyan szinten. Jelzem, ez még mindig jobb, mint aki szexmániás, és a nap 24 órájában csak arra gondol, és minden cselekedetét az határozza neg. Na azok inkább szoktak frusztráltak lenni.
2019. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!