Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejönnek a vékony lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a vékony lányok?

Figyelt kérdés

Szóval én elég vékony vagyok, nem az a túlságosan, de szeretnék még hízni, csak sajnos nem tudok, ilyen az alkatom. Amúgy nem is vagyok olyan magas hozzá, és arányosan eloszlik rajtam. Mellem, fenekem olyan "közepes" nagyságúnak mondanám, szóval vele is meg vagyok elégedve, csak ez a súly zavar.

Csajok, van itt valaki aki ilyen helyzetben van mint én? Elégedettek vagytok vele? Hogy viszonyulnak hozzátok a pasik?

18/L



2019. máj. 26. 11:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

Ne aggódj az itt lévő pasiknak pont te leszel az ideális 😂

Tényleg itt csinálsz statisztikát az önbizalmad novelesehez ?

Az egyik válaszoló kép nélkül tudja , hogy be jönnél neki ?

Férfiak a javából.

2019. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16. Nem feltetlenul van igy. 3 kib***ott jo, merem mondani, tokeletes alaku baratnom van. En telt vagyok (nem dagadt, de azert husis), es megis nekem van baratom. Masfel eve. Nekik meg sosem volt. 20 evesek.
2019. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon kedvelem a vékony lányokat.Nekem ők az ideális nők.
2019. máj. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem is vagy vékony, a modellek 175cm/52kg vékonynak mondhatóak, 165cm/50kg ideális, még olyan 47-45kg-ig teljesen ok, azalatt már talán túl vékony


-de nézzél mybodygallery-n képeket, aztán meglátod mi a helyzet

2019. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!