Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti meglépnétek ezt nøként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meglépnétek ezt nøként?

Figyelt kérdés

Hogy egy pasinak elfogadjatok az ajanlatat , hogy mikor elöször talalkoztok , feljöjjön hozzátok azért , hogy szex legyen ?

Tehat tarskeresö programon ismertem meg , es korban illenénk , en 42 ö 47

Van munkaja , szimpatikus ..

Utananeztem es tudom konkretan hogy ki es mivel foglalkozik , es nem vagyok szüzlany , de meredek nekem az ajanlata . Vagy bevállalósabb kéne legyek ebben a korban ? Tehat eddig csak telefonon es videón beszeltunk , ez lenne az elsö találka ....


2019. máj. 16. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kv-zo vagy valami a közelben én ott találkoznék vele. Aztán ha minden jól megy mehetünk haza szexelni .
2019. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagy, ő 47.


Mire és miért várnátok? Előtte találkozzatok egy közeli helyen, aztán ha nem tűnik sorozatgyilkosnak, na akkor erőszakold meg! :)

2019. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért előtte szervezzetek egy villámrandit, hogy élőben is kölcsönös-e a szimpátia!
2019. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani. Randi, ha élőben is szimpatikus, akkor hívd fel beszélgetni, de ha nem, akkor a randihelyszínen valld be, hogy nem akarod elkapkodni a dolgokat és szervezzétek le a következő találkát.
2019. máj. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha tetszik se tudom elkepzelni egyböl vele , es ö meg lelép maskepp
2019. máj. 16. 07:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezért lelép, ne sajnáld.Ha ennyire nem számítanak neki a te igényeid, akkor ebből semmi jó nem sülhet ki.Alap, hogy senki kedvéért nem teszel olyat, amit nem akarsz.Ha ezt nem érti meg, akkor egy önző, tiszteletlen farok, akinek mindegy, csak lyuk legyen, és elélvezhessen.Szerinted egy ilyennel jó a szex???
2019. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó
2019. máj. 16. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy talán nőket kérdezel elsősorban de én ugyan csak 40 vagyok de így sosem viselkednék, igen volt már hogy én is szorgalmaztam hogy legyen valami első találkozásnál de nem azért lett mert erőltettem hanem mert jó volt a hangulat és a a nő egyszer csak megkérdezte hogy tudok-e valami motelt a környéken..
2019. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd

A pasi egyenes volt nem kertelt

Ha neked is szimpatikus és jól esne a szex miért is ne ?

Nő vagy neked is lehet nemiéleted úgy h nincs párkapcsolatod...


25N

2019. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez valami sóher skandináv lehet. Ha nő lennék, a helyedben ezt mondanám neki:

"Az eddigiek alapján tetszel, akár az első este is feljöhetsz, ha élőben is bejössz nekem. Vigyél el egy étterembe, ahol táncolni is szoktak, kíváncsi vagyok arra, hogy élőben milyen férfias a fellépésed, milyen érzés tánc közben hozzád simulni, milyen az illatod."

Ha meg ez nem pálya neki, akkor üzend neki, köszi akkor nem kell neked, keressen k...át.



41F

2019. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!