Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ment análban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment análban?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánybarátommal aki kérte hogy dugjam popsiba, miután mindent jól bekentem síkosítóval azután be is akartam tolni neki óvatosan, de olyan szűk volt a popója a farkamhoz képest, hogy fel kellett adnunk


Azt mondta még sose próbálta pasival, se magának: mondtam hogy kicsit tágítsa, és megpróbáljuk legközelebb


Ti mit tettetek volna?

Nem szabad erőltetni ilyenkor, ugye?



2019. máj. 15. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A 3 asnak igaza van. Először gyengéden ujjazni kell. Nem szabad elkapkodni a dolgot, neki pedig el kell lazulni, nem szabad neki öszeszorítani a popsilyukat, inkább egy kicsit nyomni és akkor be fog az csúszni szép lassan.
2019. máj. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Legalább annyit kell játszani vele,mint a puncival előjáték során és amikor már érzed,hogy ellazultak az izmok,akkor lehet óvatosan behatolni,de még akkor sem biztos,ha túl vastag,nagy makkú a péniszed.
2019. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tetszik hogy itt mindenki akkora anál champion hogy itt ossza az észt meg szidalmazzon mást, aki először próbalta


Remélem a #3-as meg mindenki más aki olyan hangnemben válaszolt, az meg az ejtőernyőzést fogja kipróbálni, és akkor majd én röhögök ha nem sikerül kinyitni az ernyőt az első saját ugrásnál :D

2019. máj. 16. 10:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Hol kezdtem én azt? Nézd már vissza...
2019. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igazad van

Bocsi, a #2-esnek szólt akkor az előző

2019. máj. 16. 12:02
 16/16 anonim ***** válasza:
És a #14-es is?
2019. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!