Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ment análban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment análban?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánybarátommal aki kérte hogy dugjam popsiba, miután mindent jól bekentem síkosítóval azután be is akartam tolni neki óvatosan, de olyan szűk volt a popója a farkamhoz képest, hogy fel kellett adnunk


Azt mondta még sose próbálta pasival, se magának: mondtam hogy kicsit tágítsa, és megpróbáljuk legközelebb


Ti mit tettetek volna?

Nem szabad erőltetni ilyenkor, ugye?



2019. máj. 15. 20:06
1 2
 1/16 Béla. A Király. ***** válasza:
75%
Nem kell erőltetni. Amúgy is, az a lyuk nem arra való, hogy megdugd.
2019. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ott b_sztad el, hogy neked kellett volna tágítani. Egyáltalán honnan jött az ötlet, hogy egyből a farkadat dugod be? Ennyire nem becsülöd te azt a lányt?
2019. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazni is lehet előtte.
2019. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellett volna izgatni a fenekét.

Nem csoda, hogy nem fért be.

2019. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

M-hm!

Hmm...

2019. máj. 15. 20:16
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
A popsit nem kell tágítani előre , sőt igen veszélyes!! . Ha nagyon fel van izgulva, könnyebben bemegy, tehát ezen múlik . Natúrba’ nem lehet és nem is érdemes popsibadugni.
2019. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6: nem natúrban volt, hanem vastag gumival (Durex Extra Safe), és annyi síkosítóval amennyi egy kamion motorjába is elég lenne motorolajként


De megfogadom a válaszokat, legközelebb kicsit játszom vele

2019. máj. 15. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez komoly? még a csajdzinak kell előtte tágítania magát, h te csak bekenj mindent sikosítóval és már be is dughatod?


Látszik nem értesz hozzá. Ehhez türelem kell izgatás,tágítás, és úgy a sikosító. De ezt mind neked illene csinálni!


L

2019. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Fogj egy adag síkosítót, tegyél az ujjadra meg a lány fenekére aztán az ujjaiddal kezdd el szépen nyitogatni amíg legalább 4 ujj befér, aztán jöhez a farok.

Ipari mennyiségű síkosítóval se tudod másként csinálni.

2019. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Omg. nem úgy értettem a natúrt, h gumi nélkül, hanem csak úgy, durr bele ...ezt nem lehet így natúrban csinálni. A rengeteg sikosító meg nem váltja ki az izgalmat, sajnos. :P
2019. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!