Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok a szopás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok a szopás miért nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Lepippantani a jóképű srácot, lepippantani a kollégát, főnököt, polgármestert, az nem megcsalás? Megcsalás az a javából! Micsoda torz életszemléletetek van nektek?

2019. máj. 13. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az kellemetlen, hogy a barátnőd szájára vette a várost, de más nők nem gondolkodnak így.
2019. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
ne legyel mar ilyen hiszterika, az ilyenek miatt lesz nehezebb szexre vagyo lanyokat talalni mert allamdoan azt hallgatjak h a szopas gaz a a kapcsolaton kivul dugas gaz es stb
2019. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Én azt tapasztaltam hogy a pasik nem gondolják megcsalásnak ha leszopatnak egy másik lányt.
2019. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak ,az biztos de csak azok gondolkodnak így akik csak szexre vágynak nem érzelmi kapcsolatra, ennyi erővel(mivel nem vagyok hetero)ha normális kapcsolatban lennék egy nap a következőket tehetném 1.(én):Alex képzeld tök helyes az új srác a szomszédban nincs kedved neked is megismerni?, 2.(Alex):Ne haragudj szívem de most nem érek rá majd később 1.:Jó rendben, te figyeljél már Alex ha nyalókának használom alulról a srácot az megcsalásnak számít vagy ugyan úgy szeretsz majd? 2.:Persze szívem majd az álmaidban. remélem érthető 🙂😅
2019. júl. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne már megcsalás a szopás?

Ha érzelem mentesen történik, azzal semmi gond nincs, az nem számít megcsalásnak.

A csók az már más, az érzelmeken alapúl, az szerintem is megcsalás már.

2019. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!