Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex az mindig jön magától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex az mindig jön magától egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülye kérdés, de még sosem volt barátnőm. Egy idő után mindig eljön az ideje annak hogy szexeljenek azok akik szeretik egymást?

Az mitől függ hogy ki mennyi idő után szexel először?


2019. máj. 13. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eljon az ideje igen. Attól függ,hogy előtte volt e már együtt vivel vagy nem
2019. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Béla. A Király. ***** válasza:

Ha elérkezik a kapcsolat arra a szintre, akkor mindig többet akarsz érezni a másikból, ÚGY is meg akarod ismerni, jön az magától.

Első barátnőmmel 2 hónap után szexeltünk először. Azóta vokt olyan, hogy első randin, meg olyan is, hogy több hét, akár hónap után.

Az, hogy mikor szexeltek először nagyon sok mindenen múlik. De 2 lehetőség van csak: eljön a szex, vagy szétválnak útjaitok.

2019. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedsz valakivel, akkor először felméred, hogy mennyire vonzódsz hozzá, nem? Hiába kedves meg aranyos, ha szexuálisan nem vonzódsz hozzá, vagy ő hozzád, akkor találkozgathattok, de hiába. Nekem sok olyan férfi ismerősöm van, akik szimpatikusak, kedvesek, meg voltaképp irigylem a barátnőjüket, hogy ilyen jó fej pasijuk van, de neeeem szexelnék velük.

Felnőtt kapcsolatokban szerintem olyan 5-10 randi, ha még valamelyik fél szűz, akkor lehet 1-2 hónap, persze attól is függ milyen sűrűn találkoznak, meg mennyire vannak egy hullámhosszon.

2019. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!