Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen a tökéletes szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Légyszi itt írjatok,privátokra nem szeretnék válaszolni.

2019. máj. 13. 08:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Diszkrét, tabu mentes, odaadó, gyengéd, ráér.

És nekem külön fontos hogy ne beszéljen. Nem beszélgetni kell hanem szeretkezni

2019. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak a szexről szól, nem kezd el beszélni a munkahelyi gondjairól, vagy a családjáról barátairól, nem tervez közös programot.

Amikor találkozunk (nála, nálam vagy más helyen) akkor nincs semmi fölösleges duma, csak a szex. Amikor találkozunk csók (nem muszáj, van akinek nem fér bele) simi, előjáték, orál, szex, úgy hogy látom rajta is, hogy élvezi nem csak fekszik mint egy darab fa... Szex után pár perc lihegés, zuhany egy kis frissítő, közben maximum semmiségekről beszélgetés, aztán kalap kabát és külön folytatjuk.

A szexben el meri mondani mire vágyik, tehát nem nekem kel kitalálni, a gondolatait, továbbá nem csak én keresem őt hanem ő is néha engem. Persze az, hogy legyünk egymás számára vonzóak alapnak tekinthető.

Nagyjából ennyi.

28F

2019. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Diszkrét, szenvedélyes, de néha bújós, mégis gátlástalan.
2019. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kölcsönös tiszteleten alapuló, szenvedélyes. F 40
2019. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!