Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan szexkapcsolatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szexkapcsolatod ahol csak petting volt?

Figyelt kérdés
Miért nem mentetek tovább? Milyen élmény volt számodra? Kort nemet is írjatok légyszi

2019. máj. 2. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem még nem, és sztem enm is lesz.

Az ilyet nem is nevezném szexkapcsolatnak, hiszen a legjobb részt ebből kihagyják.


L

2019. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
"Igen." /Szürkeféreg/
2019. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Úgy emlékeztem hogy van nálam gumi, amit végül nem találtam meg, így abbamaradt a dolog. 😀
2019. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer. És komolyan nagyon jó volt. Tetszene megint olyan lány, aki ezt szereti.
2019. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A lány szerette volna megőrizni még a szüzességét, de a maszti már kevés volt neki hogy kielégüljön, így csak pettingeltünk. Így is elég izgalmas volt.
2019. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt, korai magömlés miatt. De én amúgy sem ragaszkodom a reszelés részhez, szóval nem bántam. Ő meg kicsit próbálta mindig tovább bírni, de az óvszertől meg lekonyúlt. Szóval nem volt telitalálat, de imadtam vele lenni.
2019. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

3 is volt


Az arab lány, azért mert az o kultúrájukban nincs szex a házasság előtt.

A kínai, nagyon fura volt, testiséget tekintve iszonyú zárkózott volt, s a pettinggel, meg megbaratkozott, de szexre nem került sor, bár olyan túl sokáig nem is tartott.

A lengyel csajt meg, megerőszakoltak. Iszonyúan imádta a szexet, imitalni, de a behatolás az nem volt kivitelezhető.


Mindegyik jó volt, s egyiket se bántam meg, hogy nem lett belőlük több. Mert ez által egyediek az emlékek.

2019. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt.
2019. máj. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem volt, de nem bánnám ha lenne.
2019. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt, ő csak szexkapcsolat akart, én viszont többet, és ő volt az első férfi az életemben szexuális téren. Én szerettem volna felfedezni a dolgokat, illetve azzal a tudattal, hogy ő ennél többet nem akar, nem akartam vele elveszíteni a szüzességem, viszont kívánni nagyon kívántam őt. Pár alkalom volt, de nem bántam meg semmit, így volt jó és szép emlék.

N

2019. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!