Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legextrémebb szex kaland?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legextrémebb szex kaland?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is :)

2019. máj. 10. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok volt. Most a legutóbbi a Duna közepén egy hajóban történt :) 21/L
2019. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

200 km-t autóztam egy csaj miatt.

2 órát voltunk együtt, amikor írt neki a pasija hogy megy haza. Ép hogy elég volt az idő egy menet lezavarására.

Úgy volt hogy ott alszok nála, de így ez meghiúsult és jöhettem haza megint csak autóval úgy, hogy be voltam piálva, mert hát ittunk is rendesen.

Persze, hogy az utolsó 20 km-en történt egy kis baleset. Semmi komoly, de az autó javítás 50K-ba fájt :D


Csaj szobájában meg a pasija nézett vissza ránk fényképről. Hát az is egy érdekes szitú volt...

Bár azt legalább letakarta még csináltuk... :D

2019. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!