Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik titeket ez felizgatna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket ez felizgatna?

Figyelt kérdés
Megakarom lepni barátom szülinapján. Általába fél 10 re ér haza a melóból és egyből elmegy tusolni. Gondoltam bemegyek hozzá fürdéskor és jól leszopom de nem hagyom hogy elélvezzen :D otthagyom a fürdőbe és szexi fehérneműve várnám az ágyban. Kikötözném és újra elkezdeném szopni és meglovagolnám.. és nem hagynám elmenni szintén. Tudom mikor menne el ránézek és tudom hogy abba kell hagynom. Szóval többször lógva hagynám.. Azt akarom hogy döngöljön az ágyba és úgy basszon meg mint egy kur*t :D felakarom húzni hogy vezesse le a feszkót rajram. Szerintetek jó ez kezdésnek? :) 23L

2019. máj. 8. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Űzzed hajtsad :D
2019. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Rövid válasz: Engem igen.

Hoszabb: Tetszik ahogy megfogalamztad. :D

23F

2019. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Én is vetettem be majdnem hasonlót, hidd el, garantált sikered lesz.

20/L

2019. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem.Kit érdekel?
2019. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

" 3, eddig mindíg ő kezdeményezett még meló után is, gondoltam megfordítom a kockát és most én kényeztetem ;) "


Az igen. Én ezt csinálnám a párommal, már rég szét megyünk. 😂


Az ötleted jó. Garanzált a sikered. 😉

2019. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 thor88 ***** válasza:
0%
Engem nincs kedved így meglepni?A párodat is meglepnéd vele,ha velem csinálnád ezt bocsi csak vicc volt. ;)
2019. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megjöttek a pontozó bajnokok. Pontozd le ezt is azt recsizz rá egyet. 😂
2019. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"felakarom húzni hogy vezesse le a feszkót rajram." mi van, ha olvassa és kedveskedni akár azzal, hogy kitalálja a gondolatod oszt' ahogy belép az ajtón, már kapsz is egy büdösnagy pofont?
2019. máj. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
bejött neki hatalmas sikerrel :D ennyit erröl :)
2019. máj. 11. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!