Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik titeket ez felizgatna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket ez felizgatna?

Figyelt kérdés
Megakarom lepni barátom szülinapján. Általába fél 10 re ér haza a melóból és egyből elmegy tusolni. Gondoltam bemegyek hozzá fürdéskor és jól leszopom de nem hagyom hogy elélvezzen :D otthagyom a fürdőbe és szexi fehérneműve várnám az ágyban. Kikötözném és újra elkezdeném szopni és meglovagolnám.. és nem hagynám elmenni szintén. Tudom mikor menne el ránézek és tudom hogy abba kell hagynom. Szóval többször lógva hagynám.. Azt akarom hogy döngöljön az ágyba és úgy basszon meg mint egy kur*t :D felakarom húzni hogy vezesse le a feszkót rajram. Szerintetek jó ez kezdésnek? :) 23L

2019. máj. 8. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Majd meséld el utána, hogyan sikerült! :)
2019. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sziahalo válasza:
84%
En ferfikent mindig orulok es meg faradtan is van kedvem hozza amikor a no kezdemenyezi
2019. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
felesleges lesz felöltözni ;)
2019. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Kérj pénzt tőle, előre!

Ettől valodibb lesz az élmény!

Nek vicc

2019. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem kérek privátot köszönöm.
2019. máj. 8. 17:15
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
még jobb lenne, ha a szabad napján csinálnád, de jól hangzik
2019. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%

"... döngöljön az ágyba és úgy basszon meg..."

Szülinapon még otthon is a munka, pfff, kinek kéne ilyen barátnő...

Inkább egy jó kiadós vacsora, előtte egy pálinka, utána desszert, s desszert közben egy végig pipa.

Nahhh, ez egy csodálatos szülinap!

2019. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a pricc kontrollt hol olvastad? Ha megkötözöd, akkor hogyan fog széttöcskölni? Nehezen lesz úgy ták ták tömés.
2019. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1, pénzt nem kérek tőle mert én is dolgozom van saját keresetem. Nem szorulok rá a pénzére.

2, szerintem nyílvánvaló, hogy kap ajándékot is nem csak ezzel akarom “ meglepni “ . Rendeltem neki tortát is.

3, eddig mindíg ő kezdeményezett még meló után is, gondoltam megfordítom a kockát és most én kényeztetem ;)

4, azért mert neked nem jutott barátnő nem kéne irigynek lenned másra :D

2019. máj. 8. 17:28
 10/19 A kérdező kommentje:
szivatásból kötözöm ki még én szépen elmegyek :D aztán jöhet ő :D
2019. máj. 8. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!