Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyák illetve fiúk részéről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák illetve fiúk részéről, honnan jön az a dolog, hogy titokban megnézik egymást?

Figyelt kérdés
Mert volt sok ilyen eset, akikkel beszéltem erről. Valahogy megváltozott az emberek perverzitása, talán perverzebbek is lettünk, jobban felmerik egymás előtt vállani a dolgaikat.

2019. máj. 8. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Hát ez egy jó kérdés

Édesanya vagyok. De sose jutna eszembe meglesni a gyermekemet.

Nem is értem azokat akik ezt csinálják


Még a gyerek kíváncsiságát megértem főleg amikor még nem tudja hogy mi is történik a szobában.

De mikor már tudja azt egyenesen betegesnek tartom



Bár ugye az ajtón van zár én tini korom óta zárom. És engem úgy neveltek kopogj és várd meg a választ mielőtt belépsz. Ez alap szerintem

25N

2019. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Figy... Nehéz megvalaszolni. Elég nehéz elkezdeni magyarázni ezt. Amolyan kis belső remegés, izgatottság, kíváncsiság. Már csak ez felizgat. Tiltott gyümölcs efekt.. :) és persze nagyobbat is élveznek olyankor. :)


29F

2019. máj. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
*élvezek
2019. máj. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én 31 éves férfi vagyok, anyám 50, szóval nem öreg, és nem is tartja rosszul magát,de ő az egyetlen nő, akit soha nem néztem meg "úgy".Unokatesó, nagynéni, keresztanya igen, de anyámat soha!
2019. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Fiús anya vagyok.

Sosem jutott eszembe megnézzem a gyerekemet, vagy meglessem.

És ő sem minket, vagy engem.


10 éves kora óta kopogás nélkül be sem lépek a szobájába, sőt a választ is megvárom ! 21 éves. 3 eve kapcsolatban van.


Beteges ha valaki ezt teszi !

2019. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
azert azt nem hiszem el,hogy egy csinös nö se tapasztalta,hogy mondjuk a tini fia egy bizonyos eletkorban jobban megnezte a testét
2019. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!