Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha én erre izgulok fel?

Figyelt kérdés

A barátomat eloléptették, és vezető pozícióba került.

Volt egy céges vacsora szerűségen, ahova öltönyben ment. Amikor már meglattam rajta az öltönyt, az inget, nyakkendőt, pluszban maga a tudat, hogy ő egy vezető, teljesen elvette az eszemet.

Sosem volt semmi ilyesmi eddig nekem.

Ennek pedig az lett a vége, hogy úgy szexeltünk, hogy magán hagyta a nyakkendőt és kigombolva az inget is, közben pedig parancsolgatott nekem, mintha a főnököm lenne.

Életem legjobb szexe volt, viccen kívül. Azt akartam, hogy határozottan mondja meg, mit szeretne és hogyan.


Amint eszembe jut, hogy ő egy vezető, azonnal felizgulok. Nem az öltöny, nem az, hogy ő volt az ágyban a domináns. Hanem maga a tudat, hogy ő egy vezető pozícióban lévő ember, aki öltönyben jár. Ebben nem kéne, hogy legyen semmi szexuális, először csak büszkeséget éreztem, hogy az ember, akit szeretek, sikeres és boldog.

De minél többet gondolok rá, annál jobban izgat. A pozíciójának a nevétől is benedvesedek.


Ez normális? Annyit jelent, hogy alárendelt vagyok? Vagy mi ez?

25N


2019. máj. 6. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit, hogy a lóvéra izgulsz
2019. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi szégyelnivaló vagy akármi ilyesmi. Kicsit ez ilyen sub hajlamra ad indokot. Úgy látszik hogy a szürke 50 árnyalata filmnek mégis van valós alapja. :) Ha jól érzitek magatokat így, meg ha a párodnak is tetszik hogy így viselkedsz akkor semmi gond nincs, a másik meg, hogy ez csak rátok tartozik. :)
2019. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is jól keresek, így nem erről van szó.


Megmagyarázhatatlan, hogy ennek melyik része izgat fel. Nem tudom konkretizálni.

2019. máj. 6. 19:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a legfurább, hogy eddig egyáltalán nem vonzott az ilyesmi. Csak most, hogy előléptették. Ha sub hajlamom van, miért nem jött elő eddig?
2019. máj. 6. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj. Ugyanezek izgatnak engem is. Eleinte ezek voltak, majd egyre erősebben és jobban vágytam rá. Szeretsz alárendelt szerepben lenni, ennyit jelent.

18/N

2019. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
$$,ennyi.
2019. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan a pénzre nem lehet felizgulni.
2019. máj. 6. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem 25/n vagy...
2019. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak az ember nem hagyta el teljesen az állati énjét máig sem. Az ösztönöd a falkavezér hímhez vonz párosodásra. Ennyi. Az ember, bármennyire is intelligens, alapvetően úgy viselkedik, mint a többi élőlény az állatvilágban. Nincs ebben semmi nagy megfejtés.
2019. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!