Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi volt a legperverze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi volt a legperverzebb fantáziátok arról a lányról, aki tetszett nektek?

Figyelt kérdés
És ha esetleg észreveszitek egy lányon, hogy bejöttök neki, megfordul a fejetekben valami?
2019. ápr. 22. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
A szex a legutolsó amikor valaki nagyon tetszik. Más amikor csak arra kell valaki. De akkor sem fantáziálok hanem cselekszem.
2019. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De meg mennyire hogy elképzeltem pár mocskos dolgot de ennyi!Nyilván nem esek neki ezekkel hiszen nem szeretném elvesziteni!
2019. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

1, Az, hogy ő végre tudna velem dominánsan bánni;

2, Igen, hogy jó lenne, ha észrevenné, hogy imádom a női lábakat, és így engedné, hogy foglalkozzak vele is úgy, hogy ő pedig dominánsan viselkedik velem szemben.

2019. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
az, h kozosen elunk egy szigeten csak ketten es minden nap szexelunk hol a tengerparton, hol egy tonal, hol bent az erdoben vagy az altalunk epitett hazban. lehet o nem orult volna neki, mert ez kicsit emberrablas feeling. ja meg volt amikor csak kikotoztem egy fahoz azt csxD
2019. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Mélyen vallásos, szüzesség tartogatni akaró, természetes szép, vékony, nagy barna szemű lányt többször is az őrületig felizgatni, hogy végül szinte könyörögjön, hogy megdugjam.

Egy másik csajjal szórakozóhelyre menni, iszogatni, beszélgetni, flörtölni, szemezni, táncolni, végül a mosdóban falnak tolva szétkefélni hátulról vagy le is szopatni.

2019. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen helyzet. Buli, busz, utcán, stb... mindenhol egy kicsit más :) Sajnos elég sok perverz fantáziám van és nem igazán tudok mit kezdeni vele mert magamra nem írhatom ki, ha valakihez odamennék ezzel full hülyének nézne szóval pls help :D Adjatok valami gyógyszert rá :)
2019. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy gyerekem legyen tőle.
2019. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elképzeltem, ahogy használ, és uralkodik fölöttem, az arcomra ül, stb.
2019. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!