Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akiknek szokta a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek szokta a barátnője izgatni a fenekét orál közben hogy tisztálkodtok előtte?

Figyelt kérdés

Szőrösek vagytok ott/Csupasz.Csak eyszer simán átmossátok tusfürdővel vagy több ideig alaposan?

Hogy szokott ez történni, mikor nyalja a golyókat lejebb megy vagy simán mondjáok neki, hogy most a feneketeket?

Illetve milyen pózban szeretitek a legjobban?


2019. ápr. 29. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
17%

Mivel csak izgatja, nem dugja be az ujját, nyelvét egy sima fürdésnél megmosom, ahogy szoktam, tusfürdővel.

Nekem borotvát, számomra jobb így és számára is.

Elsőnek én kértem, hogy szeretném ezt kipróbálni. Azóta magától is csinálja.

Legjobb, amikor pucsítok és ő úgy nyalakodik, közben húzogatja a farkam :)29/f

2019. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%
borotválom,es ha uzgatjak ujjal nyelvvel a segglukam ,akkor elötte a zuhanycsövet bedugom,langyos vizet engedek magamba aztan kicsit tartom es kinyomom,ezt kb addig,mig tiszta viz nem jön ki..aztan akar mehet a menet szép tiszta lesz
2019. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!