Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti rá mertek ülni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti rá mertek ülni a párotok arcára?

Figyelt kérdés

A barátom imádja az arca ülést, de én kicsit tartok tőle. 80 kiló vagyok, és félek, hogy egyszerűen megfullad alattam. Tudom, hogy felnőtt ember és jelez ha baj van, mi van ha nem? Nem vagyok olyan könnyű, nem is biztos, hogy fel tudna emelni ha nem kapna levegőt. Általában térdelni szoktam felette, hogy egy kicsit azért tudjam tartani magam.

Volt, hogy teljesen elengedtem magam de végig őt figyeltem, hogy kap e levegőt.

Miután kicsit vitáztunk ezen, bedühödött, hogy ő felnőtt ember, tudja mit csinál, majd ő megoldja.

Másfelől en vagyok a "legsulyosabb" barátnője eddig, lehet nem tudja mit vállal... 😀

27N



2019. ápr. 27. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a ráülés nem jelenti azt, h a teljes testsúlyod az arcára rakod. Tévednék?
2019. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy tudom h attól ráülésnek nevezik, még nem jelenti azt h a teljrs testsúlyodat az arcára helyezd.

Tarts magad egy picit, de mégis úgy h ráülsz :)

Nézz vidiket h más nők h csinálják.


Én simán benne lennék.


22L

2019. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy a többiek mondják.


A sarkadon ülsz gyakorlatilag, nem pedig kényelmesen helyet foglalsz, mint a kanapén.

2019. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Btw, ez nem a 80 kilón múlik, egy 45 kilós csajt sem tudnék megtartani az arcomon, ha viszont ügyes, akkor semmi gond.
2019. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Yskirde ***** válasza:
61%
Nem kell rá ülnöd, ezt nem így szoktak😂 Főleg nem 80 kilósan(kevesebb se jobb) megfojtani. A barátodnak is lehetne annyi esze, hogy ezt tudja. Tartod magad felette szépen, vagy térdelsz(helyzettől függ)
2019. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor végülis én jól csináltam, mert az arca fölött térdeltem,leereszkedtem és a puncim kicsit az arcába nyomtam.

Elég fura ízlése van, tényleg azt szerette amikor szinte teljesen a száján ültem és beterítettem... Azt kérte úgy üljek rajta mint egy széken... 🙂

2019. ápr. 27. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem nehezebb volt (120+ kg) és nem volt baj, én is zeretem, ha teljes súllyal ülnek az arcomon.


Teljesen természetes és helyes, hogy aggódsz, de hidd el jelez, ha gond lenne és te is észreveszed, ha csakpodna a kezével vagy lábával.

2019. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Yskirde ***** válasza:
82%
Ha nem akarod ne csináld, itt pl az a lényeg, hogy te élvezd ha màr épp kinyal, nem az, hogy ne tudj ellazulni és elmenni, mert aggódsz érte
2019. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

80 kilós nőt biztos nem ültetnék az arcomra.

F

2019. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezen hogy sikerült összevitáznotok... öcsém...
2019. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!