Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok nagyon ocsmány, ráadásul enyhén dadogok is eddig egy kapcsolatom volt, de abba is csak egy pótlék voltam nem más. Nem kellek senkinek, pedig nagyon hiányzik már a szeretet az életemből meg a szex is..szinte mindennap kiverem mert nem bírom már..fontolgattam hogy szexpartnert keresek, az a baj hogy kezdeményezni sem tudok élőben mert csak kiröhögnének a lányok, hogy ott dadogok össze vissza.. :( mit tehetnék?? fogadjam el hogy ez van? nem lesz soha senkim? :(
2019. ápr. 26. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy te is írtad, biológia hulladék vagy.

Egyedül fogsz megöregedni, max 10 macskád vagy kutyád lesz!

2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a kérdésre válaszolja, talán azért, mert "ocsmány" vagy, nem?
2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadnak megválaszoltad a kérdésed. Akkor minek teszed fel? Látatlanban senki nem fog veled tudni csinálni semmit.

És ha csak egy ráerősítés kell hogy valóban ezek miatt nincs barátnőd, akkor igen. Nem akarok gonosz lenni, de ha te nem kezdeményezel, azt mondod magadra hogy csúnya vagy, tehát a csaj sem fog kezdeményezni, akkor meg mit akarsz?!

Max kezdeményezz, hátha kisül belőle valami.

2019. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokszor kezdeményeztem már,de mindeg azt kapom "bocs van pasim, meg alapból sem vagy szimpi" "nem tetszel stb." az esetek 99%-ában ezt a választ kapom..
2019. ápr. 26. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olyan lányok,akik szintén ezt gondolják magukról.Tedd lejjebb a mércéd,hátha ő is már megtette és tálaljátok egymásra. Két ocsmányból akár még jó pár is lehet
2019. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Amíg itt picsogsz addig mit vársz? Gyökér.. Így tényleg nem fogsz senkinek sem kelleni.. Egy lány sem szereti a hisztis ovisokat
2019. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A normálisabb lányok nem fognak téged kinevetni csak mert dadogsz, és attól h mindig kiírod ezt a kérdést, ez még sajna nem fog változni.

Állj pozitívan a dolgokhoz, ha elutasít 1 csaj akkor majd a következő nem fog. De ha annyira sem hiszel magadban h elhidd magadról h más lánynak bejössz majd akkor így nehéz lesz vkit is találnod.


22L

2019. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ocsmány vagy. Menj prostihoz, az legalább a szexhiányodra megoldást jelent.
2019. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Logopédusnál jártál már? :) Ő szerintem segíthet ezen.

Gyakorold otthon is a szép, szofisztikált beszédet.


A csúnyaság pedig relatív, attól is jobban nézhetsz ki, ha előnyösebb ruhákat veszel, fodrászhoz mész, esetleg kozmetikushoz.


Ne add fel! :)

2019. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!