Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt, miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 23 éves, szűz pasiba. Szexet akart tőlem, de egy éven át beszélgettünk és nem lett belőle semmi. Közben úgy tűnt ő is többet akar, célozgatott rá, az utcán ha összefutottunk is úgy nézett rám.

Aztán megismert egy nálam szebb lányt és lecserélt, de ahogy látom vele sem haladnak egy fél éve sehova.

Én reménytelenül beleszerettem, fogalmam sincs hogy leszek ezentúl. Sajnos azt kell mondanom, depressziós vagyok, elvette az önbizalmam, hiszen még csak szex sem volt egy év alatt...

A végén azt mondta, hogy barátok lehetünk, de azért megdugna.... összetörte a szívem, én pedig csak rajta bánkódom, nem engedek mást magamhoz közel, mert ebből okulva, úgyse lennék neki elég jó.... 24/l


2019. ápr. 19. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már magadat ne érezd elég jónak. Tiszta bunkó a srác!


Mit csinálj? Passz. De hogy nem tudod elfelejteni az érthető, hiszen te belezúgtál, de ez nem lett viszonzott, ami még egy rossz kapcsolatnál is kiborítóbb tud lenni. De nehogy már azt hidd más nem fog téged szeretni. Addig is találj vmi hobbit, amivel eltereled a gondolotaid.

2019. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Ha szét terpesztetted volna a lábaid a csóri srácnak, akkor talán lett volna belőle valami, nem pedig itt sírnál.
2019. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah szűz..
2019. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább homi. Ne foglalkozz már azzal a szerencsétlen homárral,majd találsz jobbat.
2019. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy szerencsétlen nyomoronc.Nem fog ez megdugni semmit.És szerintem jobban jársz, hogy téged sem akart, ahogy elképzelem, elég sivár élmény lenne vele.Igen önző lehet az ágyban, már ha egyáltalán eljut odáig valakivel.Éretlen tacskó még, hagyd a fracba jobban jársz.

Vagy ha annyira izgatta a fantáziád, hamarabb kellett volna rámászni (szó szerint).Ha már ilyen tesze tosza.

2019. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!