Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi elszólja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elszólja, hogy neki hány centi akkor az az esetek többségébe mennyire igaz? Jártatok már úgy, hogy egy férfi nagyot hazudott?

Figyelt kérdés
Nem félnek amikor kiderül, hogy jóval kisebb?
2019. ápr. 18. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Jártam.

Nem a mérete miatt találkoztunk nem az volt a lényeg


Aztán az ajtó kilincs nagyobb volt mint neki mereven


Nem azért hagytam ott mert pici volt sőt kifejezetten szép volt.csak gyűlölöm ha hazudnak nekem..

2019. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig az igazat szoktam mondani. Feleslegesnek érzem hazudni. Azt szoktam mondani, hogy átlagos, 15-16 között.
2019. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem eddig csak pár alkalommal történt, hogy egy srác vagy férfi az ismerkedési fázisban így "elszólta magát". Akkor sem feltétlenül a centire pontos méretet mondta be persze, inkább csak valamilyen módon utalt rá, hogy neki mekkora. Ebben az egy-két esetben viszont valóban nagy volt aztán az adott pasinak, szóval nem véletlenül említették a dolgot.
2019. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem is értem hogy mire jó ha valaki erről hazudik. Úgyis kiderül az igazság 🤷🏼‍♂️
2019. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jártam bizony, nem is egyszer. Elhihetitek, hogy sok 12-13 centis van, ami 17 nek mondott
2019. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem.

A kicsik nem nagyon szokták "elszólni" magukat. Pont a lebukás miatt.

2019. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam mondani, inkább a lányok szokták megkérdezni. Nem hazudok, nincs mit szégyellnem. Az már más kérdés, hogy mivel férfitársaim többet hazudnak ezért az én méretemet a valósnál kisebbnek gondolják.
2019. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hazudik csak a szorzót titkolják el.
2019. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!