Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért minden férfi ilyen kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden férfi ilyen kis gyengéd?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha végre kemény lenne valaki, de mindig csak simi-simi stb... Lehet beteg vagyok, bevállalom. De akkor is érdekelne

19/l



2019. ápr. 18. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Privát áradat: 3...2...1...
2019. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad is azoknak, akikkel együtt voltál, hogy "Figyelj, szeretném ha keményebben csinálnád, nem okozol vele fájdalmat, ne érezd magad rosszul miatta", vagy valami hasonlót? Ugyanis egy normális férfi alap, hogy gyengéd egy nőhöz, tudod ez alap műveltség, tisztelet. Nem, nem vagy beteg, csak azt gondolom, hogy a kommunikáció a te (ti) esetedben is a probléma. Tudod más nőt ha meg keményen dugnának, az lehet, hogy erőszaknak élné meg.
2019. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Évekig éltem külföldön....két diplomám, két nyelvvizsgám van. Én itthon tapasztalom, hogy elméletben sokan vágynak rá, de még egy telefonhoz sincs merszük....F, 39, dom (tényleg gyakorlott)
2019. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ilyenkor tiszteletből gyengédek. Akik nem akarják minden áron a tudtodra hozni, hogy ez csak szex és ennyi.
2019. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz elhinni de legyen sose taliztam ilyen nővel!

Szerintem már jó az elején kell megbeszélni ezeket ,így a partnered is el tudja dönteni hogy kielégiti vagyaidat vagy nem!

2019. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 hogy jön ide a diploma???
2019. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mert megmutatta, hogy mennyire okos és ügyes fiú. Majd feldugja a nőnek az egyik diplomáját.
2019. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi a fazst kezdesz a diplomaddal és nyelvvizsgáddal majd az ágyban????
2019. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Gyere ide, én betekerlek paplanba és úgy elverlek egy kiló naranccsal, hogy a nevedet is elfelejted. Aztán mehetsz simiztetni magad. :D
2019. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi gyengéd, csak eddig ilyen simis pasikkal hozott össze téged a sors. :)

Régebben én is azt hittem h minden pasi ilyen kis gyengéd, aztán nemrég megmutatta egy férfi h milyen a vad, kemény szex.


22L

2019. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!