Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti melyiket választanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok? Egy nagyon jó és fullos seggű csajt kicsi, kérek cicivel vagy pedig egy jó nagy mellű de kevésbé jó seggű lányt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 17:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
29. vagyok. Én inkább kis mell párti vagyok.
2019. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Face 01, hihetetlen, hogy először még azt írod, mindkettőt dugnád, még egyszerre is, majd valaki ír egy hohó, privátvadász választ, és gyorsan becsatlakozol, hátha neked is jön egy lepattanó, egyszerre bekattansz, és felveszed a romantikus hősszerelmes csalijelmezt.


-------


Kérdező: a dolog ott bukik, hogy amíg csak a kérdést olvastam, az volt a fejemben, hogy egy kis, keménypopsis, kis, kerekcicis lány, vagy egy nagymellű, de narancsbőrös, löttyedt fenekű lányt választanék-e.


Nos, ebben az esetben teljesen világos, hogy az elsőt. A nagy mell nem érdekel, nem szempont.

De miután itt többen írták, és te is egyértelműsítetted, hogy a nagy segget érted a "jó" alatt, és a kérdés tulajdonképpen az, hogy valaki brazilsegget akarna-e inkább mell nélkül (ami szerintem amúgy amorf látvány), vagy nagy mellet, de lapos seggel, ott nekem már nincs is választási opció.


A barátnőm kis kemény fokhagymapopsija a definíció szerinti "fullos" nekem. Én erre gondoltam ez alatt. Így pedig igen, inkább mondok le a nagy mellekről (amiket eleve nem is igénylek), minthogy kevésbé formás, kissé löttyedt, narancsbőrös fenékért "cserébe" kapjak nagy melleket.

2019. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
32-es ezt jól megfogalmaztad és adlak!! :D Nagy fenék alatt azt értettem hogy nem túl széles csípő és szép kerek feszes popó. Szerintem is az a befutó és ezek mellett legyen alacsony, hosszú hajú és kisebb mellű. Volt már dolgom nagyon nagy mellű lánnyal akinek feszes mellei voltak. De valahogy a popsi jobban begerjeszt... Hát kinek mi
2019. ápr. 18. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!