Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/hölgyek! Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Mit gondoltok arról, ha egy férfi az "orál megszállottja"?

Figyelt kérdés
Imádom a nyelvemmel a csúcsra juttatni a partnereimet. Ilyenkor semmi másra nem koncentrálok csak a teste apró rezdüléseire és a halk nyögéseire, amiért számomra ez nagyon intim, kikapcsol és valahova egészen máshova repít. Általában csak az előjáték részét képezni nálam az orál bár ilyenkor is úgy kell onnan elparancsolni, de olyan is van, hogy egyszerűen csak arra vágyom, hogy a partneremet hosszú ideig a nyelvemmel kényeztessem. Talán még jobban is élvezem, mint az akinek csinálom :D Lehet-e szerintetek olyan, hogy túl sok az orál és mondjuk egy idő után már ráuntok? Hangsúlyozom általában csak előjáték szokott lenni, de akkor viszont egy fél óra is akár. 24 f

2019. ápr. 15. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha több ideig tart, mint maga a szex, akkor nekem már sok. De előjátéknak nincs is jobb, mint a nyalás. :) Főleg, ha a lány szex alatt nem képes elmenni, ezzel lehet orvosolni a problémát. Levezetésnek is kellemes.

23/L

2019. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ ;) igyekszem nem túlzásokba esni :DD
2019. ápr. 15. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Engem hidegen hagy. Nekem egy nyelv kevés stimuláció. Sztem egy vastagabb farok többet ér.
2019. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön ha egy pasi szereti használni a nyelvét :) van hogy csak kinyalatom magam a sráccal ha találkozunk (mármint egy randin, nyilván nem idegenekre gondolok). sokkal nagyobbat tudok élvezni nyalástól, főleg ha közben ujjaznak is. szóval én egyáltalán nem bánnám
2019. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon imádom amikor tőlem élvez el a nő, mind nyalástól, mind szex közben. Engem ez nagyon felizgat, és hosszan szeretkezhetek vele.
2019. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy szerencsés a csaj ;)
2019. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!